Wpis z mikrobloga

Konkurs na najciekawsze pomysły na bluze / t-shirt w tematyce "geek" / "coder" które sami chcielibyście mieć i nie wstydzilibyście się ubrać, które albo widzieliście gdzieś lub nigdy nie widzieliście ale macie zajebisty pomysł.

Wkurza mnie to że większośc tego typu rzeczy jest strasznie żałosna, szukam ciekawych idei na designy dla siebie które po prostu nie będą śmierdziały lamerstwem ale były nadal ciekawe. Najlepiej pomysł grafiki, grafiki z tekstem, samego tekstu, w tematyce zwiazanej z ekosystemem pracy jako programista, i ogólnym byciem "geeky".

Ma być ściśle tematycznie, np. "It works on my machine" z grafika zadowolonego kogos dajacego kciuk do góry czy też np. design z samym tekstem: " :(){ :|:& };: " (bash fork bomb - dla tych co nie wiedzą) - nie chce zebyscie robili mi cale designy, jedynie opisane pomysly.

Nagroda? 50zł PayPalem lub Wise (tylko te serwisy, nie mam innych opcji) dam autorowi jednego wylosowanego komentarza, wylosowanemu z 10 tych które będą miały najwięcej plusów. Nie gracie o złote kalesony, ale o kilka piwek ;)

#programowanie #programista15k #webdev #php #dotnet #linux #demoscena
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Varin: Miałem kiedyś wlepę od jakiejś firmy z napisem: dziwnie, u mnie działa.
Wydaje mi się to całkiem spoko pomysłem.

Co do geekowych rzeczy - ostatnio kupiłem sobie sweter w Pull&Bear w droidy R2D2 i zebrał więcej pozytywnych reakcji niż chiałem, żeby wywołał xD
  • Odpowiedz
@Varin może coś w stylu

Tutaj sylwetka postaci albo w postaci grafiki albo kod wyjustowany w taki sposób aby na środku była pusta przestrzeń w kształcie sylwetki postaci ( w obu przypadkach bez głowy)
  • Odpowiedz