Wpis z mikrobloga

Zgubiłem naklejki od UCS'a, chyba poleciały na śmietnik, moja wina ;/
Przeglądam Bricklink i już chciałem kupić ale w końcu jestem Żydem, nie będe płacił 40 euro za kawałek papieru xD
Anyway napisałem do supportu (napisałem, że ZGUBIŁEM a nie, że nie było) w PL i UK i mniej więcej taki outcome:
PL->bardzo na m przykro ckuja możemy zrobić, ciesz się zestawem bez naklejek albo sobie pisakiem narysuj
UK-> Rebe Zimmerman, my przepraszać, żeś Ty zgubił, paczka z nowymi już do Ciebie leci xD Szalom, Palestyna jest Wasza xD
Także ten tego ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#lego
Pobierz MojszeZimmerman - Zgubiłem naklejki od UCS'a, chyba poleciały na śmietnik, moja wina ...
źródło: comment_1672274291WA7z65pEPV9gs95rS0C66z.jpg
  • 6
@MojszeZimmerman: już jednemu mirkowi #!$%@? w kosmos jego konto na lego przez to bo twierdził ze jest takim fajtłapą że do KAŻDEGO zestawu musi pisać do supportu po dosłanie drugiej kolekcji naklejek bo zwykle je niszczy w trakcie składania (xD)

Więc radzę uważać z supportem i nienadużywać go
@Rad-X: Piehdolenie i ściemnianie jakiegoś atencjusza, najwyżej mogą odmówić, gdyby rzeczywiście tak bajdurzył im, pomyśl sam, jakie są niby przywileje jakie mieliby zabrać xD Też żadnym problemem nie jest założenie nowego konta, z którego kupujesz i wydajesz u nich kasę, nie miałoby to sensu, nie wierz we wszystko co czytasz na wypoku xD
Ale Kolego dziękuję za troskę, wierzę w dobre intencje Twojego komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MojszeZimmerman: chyba Ciebie nie lubia w tym lego, mi w Big Red przyslali brakujace 3 duze worki klockow (kilkaset sztuk) a Tobie pozydzili kawalka blyszczonego papieru ( ͡° ͜ʖ ͡°)