Wpis z mikrobloga

Witajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczęłam grać w RDR2.
Za mną pierwsze zadania fabularne, mam już obóz w letniej krainie, pociąg robiłam 2 razy bo wypuściłam z łap murzyna, nie pamiętam jak się nazywał. Dutch powiedział że jesteśmy wolni wiec włóczę się po okolicy. Nikt nie jest zbyt miły ale to już pewnie wiecie. Na razie skupiam się na łowiectwie, niestety udało mi się zabić tylko małego konika, w dodatku nie da się nic z nim zrobić. Nie wiem póki co, jak miałabym kogoś okraść albo zabić na drodze bez uszczerbku, tak po prostu. Inaczej jest trochę nudno, chyba serio muszę zostać zbirem ;) W mieście to już w ogóle lipa bo od razu doniesiono na mnie i byłam ścigana.
Dużo czasu spędzacie w otwartym świecie czy raczej skupiacie sie na początek na fabule?
Gram na klawiaturze.
Jakieś rady i pro-tipy dla początkującego gracza? Chciałabym upłynnić tą zabawę i nie przegrywać zbyt często.

#rdr2 #gry
arinkao - Witajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczęłam grać w RDR2. 
Za mną pierwsze zadania fabula...

źródło: comment_1672267350fkzdG3QCoP999kcCAACVJy.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arinkao: Oj no nie chce mi się opisywać więc odsyłam na YT "best horse rdr2". Polowania na legendarne zwierzęta też wymaga trochę wysliku, bo np. musisz użyć odpowiedniej amunicji żeby nie zniszczyć skóry ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arinkao: Ja już nie pamiętam jak to tam dokładnie działa, ale chyba jak przez lornetkę patrzysz to Ci pokazuje jakiej "jakości" jest zwierzę. Tylko nie wiem czy to side questa nie wymaga.
@franaa: Poszukam jeszcze dziś na pewno. Kiedy nauczyłeś się na pamięć wszystkich interakcji i nie musiałeś czytać podpowiedzi? Sporo tego, mam nadzieję że da się tak obczaić gierkę żeby grać intuicyjnie, na luzaku a nie zastanawiać się który to klawisz itp.
@franaa: Już zauważyłam, koń dostał w brzuch gdy chciałam wsiadać, gra chyba myślała że chcę strzelić typa który wisiał na koniu.
Bardzo wiele oczekuję od tej gry wiec nie mogę się zniechęcać. Już rok czekała w kolejce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arinkao: Hahaha. Myślę, że będziesz się dobrze bawiła. Ale największy fun sprawia odkrywanie tej gry samemu, bez poradników. Tyle, że tego konia złapać bo szybciej się jeździ :P
@franaa: Na początek muszę oglądać Sarge bo byłoby ciężko, zresztą on i tak gra jak gra i mówi jakieś 30% tego co mógłby wytłumaczyć ktoś kto zna grę. Technicznie w ogóle mi nie pomaga bo gra na padzie.
Zresztą nie oglądam naprzód, chyba że nie mogę któryś raz czegoś zrobić. Troche pod górę te moje pierwsze godziny. Nie grałam nigdy w gry typu strzelanka, jestem przyzwyczajona do otwartych survivali, ekonomów, mniej