Wpis z mikrobloga

Dwie feministki zabrały się za "poznawanie" inceli i przegrywów. Nie wiadomo było co z tego wyjdzie, poza tym że na pewno coś strasznie głupiego. Pomijając inne ich opinie, te dwie feminy wymyśliły co by mogło pomóc chłopakom nie mającym seksu. Podane opcje są na liście w ankiecie, i nie są bynajmniej przeze mnie ani zmyślone ani koloryzowane. One naprawdę tak myślą.

Jakby kto nie wiedział co to jest "Grupa Perforatywna Chłopaki" jest to takie 100% "męskie" zamknięte towarzystwo, mające mieć właściwości terapeutyczne. Prowadzi to chłopak lubiący seks z innymi chłopakami. Na spotkaniach się przytulają, a czasem siedzą nago. Reszty nie wiadomo by utajniają, więc można się tylko domyślać.

Co do Jasia Kapeli, to Patrycja na bardzo krótko przed historycznym występem Jasia u Stanowskiego napisała że powinniśmy brać z niego przykład, zachowywać się tak jak on, i wtedy zmaksymalizujemy nasze powodzenie u kobiet.

Zarobki, to kwestia "gender pay gap", czyli że pracodawcy wolą więcej płacić mężczyznom niż kobietom i gdy to się zmieni to mężczyznom wyjdzie to na dobre w życiu seksualnym. Czyli więcej pieniędzy kobietom, a wtedy one dadzą nam seks :)

Wymagania co do kobiet, to bazuje na mojej prywatnej rozmowie z nimi, gdzie mnie przekonywały że ja osobiście mam za duże wymagania co do kobiet i to chyba właśnie dlatego żadna mnie nie chce. Publicznie mówią zaś że kobiety wcale nie są hipergamiczne i nie mają zbyt dużych wymagań, i że incelki istnieją tylko incele ich nie chcą.

Udanie się do psychiatry to wiadomo. Jeśli nie masz seksu i masz z tym jakiś problem nie wiadomo czemu, to trzeba cię leczyć psychiatrycznie. Może masz histerię czy coś. Może jakieś tabletki trza ci przepisać, kaftanik...

I ostatnie - walka z normami kulturowymi co do urody, tak żeby brzydcy ludzie nie byli uznawani za brzydkich. Tutaj nie zdradziły jeszcze konkretnie na czym to miałoby polegać. Póki co wiadomo tylko że ma dotyczyć głównie kobiet, żebyście wreszcie obniżyli wobec nich wymagania, i pozwolili być im grube i nieogolone oraz adorowali je tak samo jak te piękne kobiety które nie dają wam seksu.
Oczywiście nie okazując kobietom nawet najmniejszych oznak że chcecie z nimi uprawiać seks, bo to jest molesotwanie w waszym akurat przypadku.
Wymyślcie jakiś inny sposób adorowania, a żeby wam pomóc - przypomnę tylko że kobiety wykonują dla was dużo pracy za którą nie chcecie póki co płacić, więc...

#feminizm #bekazfeministek #incel #przegryw pozdro @herzyk_wieczorkiewicz
napiszcie jeszcze jakąś książkę na temat na jaki się znacie, proponuję fizykę kwantową

No więc wybierzmy z tych opcji które przygotowały dla nas te dwie tęgie głowy.
Pobierz Mxxx - Dwie feministki zabrały się za "poznawanie" inceli i przegrywów. Nie wiadomo b...
źródło: comment_1672249796oiNHCEvrSYjs6ICf8DgSRq.jpg

Która opcja jest najlepsza?

  • dołączenie do Grupy Perforatywnej Chłopaki 6.7% (2)
  • zmniejszenie waszych zarobków względem kobiet 3.3% (1)
  • udanie się do psychiatry 16.7% (5)
  • branie przykładu z Jasia Kapeli 30.0% (9)
  • zmniejszeni wymagań wobec kobiet 3.3% (1)
  • walka z promowaniem wąskiego kanonu piękna 40.0% (12)

Oddanych głosów: 30