Wpis z mikrobloga

@bslawek: mea culpa ﴾̯͡͡๏﴿ dzięki za link :) // ty -> Ty to mnie szanuj :p

@Piernikowiatrak: też jestem długoletnim klientem O i kartę mam jeszcze z Ideii i dzisiaj po prostu jakaś złość mnie na nich złapała i szukam czegoś lepszego :) ale miło słyszeć, że planowany przeze mnie zabieg się udał ;]
@matikow92: Dokladnie ta sama karte z idei mam :) W P wyglada to tak, ze doladowuje 30 zl, przedluza na rok wychodzace i przychodzace, w tym mam miesiac smsow i telefonow w sieci. I tak co miesiac mam 30zl do wygadania z innymi sieciami, czy na kupno pakietow MB.
@ricardo_kaka:

"Karta oprócz Zetafon oraz Ekstra Numer // Promocja wyklucza się z numer bez limitu w Orange na kartę oraz nielimitowanymi rozmowami"


...fuck, czyli do widzenia nielimitowane rozmowy z różowym paskiem, coś za coś :<

@Piernikowiatrak: no i o to mi chodzi, te 30 zł to może bym przez rok wygadał :P tylko mnie sentymenty trzymają i to, że dużo znajomych ma w orange :/
@ricardo_kaka: Ilość nr była od stażu i faktycznie przysługują mi z 3 darmowe nr, ale tak jak mówiłem na słuchawce nie wiszę zazwyczaj i nie lubię gadać przez telefon to w sumie wykorzystuje tylko 1 darmowy, tyle mi potrzeba :) a właśnie siedzę na orange.pl i poszukam jeszcze czegoś u nich na czas wydawania tych 60 zł ;]

Co się dowiedziałem:

Nawet po zakończeniu lub wyłączeniu wyżej wymienionych promocji, klienci nie