Wpis z mikrobloga

Mirki, próbował ktoś sił w aktorstwie? Zakładał ktoś z was profile na stronach agencji castingowych, i czy rzeczywiście mieliście jakieś oferty i gdzieś graliście? XD Mam prezencje, głos i dykcje więc sam się zastanawiam czy nie spróbować, a mam dużo wolnego czasu. Ofc jestem wdzięczny za każde info, jestem ciekaw jak np trudno jest trafić do jakichś trudnych spraw XD

#aktor #aktorstwo #film #seriale #casting
  • 7
@Rad-X: co wyrwałem to wyrwałem, teraz już nie wyrywam bo jestem ponad 6 lat w szczęśliwym związku ( ͡° ͜ʖ ͡°) A pytam całkiem serio, słyszałem kilka razy że bym się nadawał na aktora albo jakiegoś mówce XD Ofc wzrost jest, wygląd jest, proste wszystkie zęby są, a do tego obce osoby potrafią mi powiedzieć że mam głos jak radiowiec albo operowiec
@Mar3czek: po nowym roku mam operacje przegrody nosowej, bo często mówie przez to przez nos, mam też znajomą fotografke to muszę najpierw dobre foty mordy i sylwetki porobić XD
@Chewie2: więcej zachodu niż to było warte, dwa dni zdjęciowe po więcej niż 8h, płaca ok. 300 zł/dzień. Skoro masz predyspozycje, to uderzaj do większych agencji, tam Ci powiedzą, czy faktycznie tak jest. Czasy takie, że albo masz doświadczenie, albo znajomości, albo farta. Jednak warto spróbować. Wiele lat temu przerabiałam statystowanie i małe epizodyczne role. Super doświadczenie. Pamiętam mój pierwszy raz, kiedy były próby ujęć i wszystko ok, ale jak zobaczyłam