Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy antykoncepcja hormonalna zmieniła coś w waszych związkach lub doprowadziła do rozstania?
#zdrowie #s--s #antykoncepcja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ac4b2b6ee95d57c223c95e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozowapantera: Brałam antykoncepcję hormonalną przez 3 lata i stopniowo pozbawiłam się libido prawie, że w całości. Nie rozstaliśmy się przez to, ale mój brak ochoty na s--s osłabił nasz związek. Dodatkowo miałam stany depresyjne przez co nie miałam na nic siły, ani ochoty. Dużo mężczyzn mogłoby uznać, że utraciłam nimi zainteresowanie, a to "tylko" kilka z najpopularniejszych skutków ubocznych antykoncepcji hormonalnej. Po kilku miesiącach od odstawienia wszystko wróciło do normy i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Różowa zdecydowała się na plastry, na początku było wszystko w porządku ale przyszedł ten jeden dzień po 3 miesiącach i zrobiła wielka awanturę o nic, była całkiem inna. Po tym wydarzeniu zdecydowała się odstawić to.
  • Odpowiedz
Jako były ksiądz powiem tak: na spowiedzi niejednokrotnie słyszałem że grzech bo tabsy gumka itp. Najlepsza metoda, która jest zgodna z naukami kościoła to taka gdzie nasienie pozostaje w kobiecie*

  • Odpowiedz
OdstawionaLamparcica: Ja brałam tabletki anty przez 7 lat, libido miałam ujemne. Do seksu musiałam się zmuszać, przez co czułam się źle psychicznie sama ze sobą i wobec partnera. Jak już był s--s to wcale nie miałam z niego radości. Myślałam że w długim związku tak już po prostu jest, że ochota na s--s jest mniejsza. Po odstawieniu tabletek libido wróciło i teraz jest tak wysokie że mam ochotę kochać się prawie
  • Odpowiedz