Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: Zostawiali dziecko przed pc 24/7 bez opieki to Epic wychował jak potrafi. Nie widzę powodu do pozwu. Co najwyżej Epic może starych pozwać, że się dzieckiem nie zajmowali i paradoksalnie udowodnić to logami bachora z rozgrywki jeśli był faktycznie zalogowany po 24/7. XD
  • Odpowiedz
@snejp90: a kiedy mają być tacy rodzice, jak nie w 2022? To, że gry projektuje armia psychologów, by maksymalnie uzależnić i wyciągnać kasę na gównohazardzie, trwa mniej niż 20 lat
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Chłop Ci przecież pisze, ze gry są celowo budowane w ten sposób, żeby uzależniać. Jednocześnie dostęp do nich nie jest prawnie ograniczany. Nie ma też świadomości społecznej, a twórcy wykorzystują taka niewiedzę implementując podle mechanizmy w slodko wyglądające z zewnątrz animacje. To jest główny problem a Ty dalej swoje
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Grałem w Fortnite 25 min, może 30 nie pamiętam, po czym wyłączyłem. Dlaczego Fortnite nie jest na mnie skuteczny :/ Pozwałbym sobie, może bym jeszcze wygrał.
  • Odpowiedz
@tyrytyty: a przeczytałeś chociaż artykuł, czy tylko jeb nagłówek i haha haha głupi rodzice? Jasne że jest część winy, ale to nie jest cała historia. Dlaczego tyło fortnite dostał taka karę, a nie np lol, csgo czy cod? W mechaniki gry zostało wplecione multum celowo uzależniających mechanik oraz gra jak najbardziej ułatwiała wydawanie pieniędzy. To tak jakby ktoś zaczął produkować lody z amfetaminą (czy innym super uzalezniaczem) a potem się
  • Odpowiedz
@Kindlegem: raz że gracze ligi mają personalnie więcej nabite na lolu zarówno jak i w finansach jak i godzinach, a dwa Fortnite tak po prostu nie uzależnia. Jedynym problemem jest to, że dzieciak siedzi w pokoju przed pc po24/7 i każdy ma na niego wyebane. Takie memy to puszczali jeszcze jak ja byłam w gimbazie. I tak niech się starzy cieszą, że padło na "gierki", a nie na fajki czy
SarahC - @Kindlegem: raz że gracze ligi mają personalnie więcej nabite na lolu zarówn...

źródło: comment_1672314746K3K58ovJevkJt9u12jmb86.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz