Wpis z mikrobloga

Dziś w końcu otwarcie rzemieślniczego kebsa we Wrocławiu- Po prostu KEBAB otwiera się na Północnej.
Długo czekałem na to otwarcie, bo nie ma chyba w naszym mieście lokalu z kebabem w którym sami robiliby mięso, a nie pochodziłoby ono z mrożonych mielonek, w dodatku robią go z różnego rodzaju mięs (nawet z dziczyzny czy perliczek).
Ich restauracja w Radomiu ma bardzo dobre recenzje, mam nadzieję, że powtórzą sukces we Wrocławiu, lecę dziś spróbować (ʘʘ)
https://www.facebook.com/poprostukebab
#jedzenie71 #wroclaw #wpk
  • 42
@masonios72: neobab to chyba najbardziej overrated kebab we Wrocławiu. Pamiętam jak zamówiłem na dowóz i po prawie dwugodzinnym opóźnieniu przyjechała rozmoknięta zimna tortilla z przypalonym mięsem upchanym na samym dole kebaba.

A to wszystko za 34 zlote
@masonios72 Powiem Ci tylko tyle, że będziesz zawiedziony. Kebab nie jest zły ale człowiek spodziewa się niewiadomo czego, a w rzeczywistości w smaku ich kebsy specjalnie się nie wyróżniają.
@Pryshlyak: wołowina bardzo mi smakowała, ale rozmiar porcji to żart, za 38 zł niby MEGA zestaw, a tak naprawdę jest on niewielki, na pewno nie wart swojej ceny. Rozczarowało mnie to, zobaczymy jak będzie w tortilli czy bułce ale zestawu się nie opłaca brać
W Lublinie od wielu lat jest piri piri i ludzie się zjeżdżają podobno z całej polski żeby zjeść. Nie wiedziałem ze to taki rarytas ze kebabowni robi własne mieso. Jak jestem w wawie to jem sapko albo efes poziom porównywalny.
@masonios72 Wołowina jest ok, ale imo oni mają problem z kompozycja miesa i salatek, ale to moze byc moja widzimisie. Pewnie wkrotce wolowina sie skonczy i zaczna tymi swoimi craftowymi wynalazkami #!$%@?. W kazdym razie duzo lepsze kebaby jadlem w Polsce (oczywiscie nie biore pod uwage kul mocy)
bo nie ma chyba w naszym mieście lokalu z kebabem w którym sami robiliby mięso


@masonios72: są

Neobab bardzo dobry kebs, jest jeszcze Czarna Cebula,


@masonios72: oba moim zdaniem bardzo przeciętne. Poszedłem do obu po przeczytaniu rekomendacji na wykopie i nigdy więcej nie wróciłem i raczej nie zamierzam.