Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: what? Xd ale wiesz ze chleb czerstwy ?;) w sensie zapewne wczorajszy, ale podejrzewam że 1 pajdą to ma z tydzień, będę głodował ale suchego chleba jeść nie będę. Wczoraj mówiłem.ze ryżu z jabłkiem też nie będę jeść ale jednak głód mnie przekonał lekko do tej potrawy. Swoją drogą widziałem to pierwszy raz w życiu, ryż i jabko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: zapewne układ planet i gwiazd spowodował ten jakże niebywały zwrot akcji w efekcie którego sałata zawitała w me progi. Bogate, ehhh , chlip ;) pewnie skumali ze goszczą ceo i pomysleli se ze oho, na tego trzeba dwie suche pajdy extra dać.
@oink_oink: Ja dostawałem 2 kromki chleba, małą paczkę dżemu i masła, ćwiartkę pomidotka i 1 plaster jakiejś mielonki. Chleb też oczywiście wczorajszy. Pierwszy raz w szpitalu podejrzewam? Przyzwyczajaj się bo lepiej nie będzie.

Najgorsze że jak ja byłem to był okres covidowy i nikt nie mógł mi nawet owoców przynieść bo zabronione, teraz chyba na luzie możesz zadzwonić do kogoś po coś normalnego, co nie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: myślę że by dowieźli pizze ;) ale pielęgniarz mi powiedział że jestem otyły, więc no już #!$%@?, niech będzie że jestem na diecie..
On otyłego to mnie nie widział... schudłem prawie 20 kg ok marca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: może to i lepiej :) i tak słabo mi z dieta ostatnio szło, plus ta wigilia etc, to w sam raz trochę schudnąć. Mam gorące kubki po 1 na każdy dzień, więc powinienem jeszcze dać radę. Najbardziej szokuje mnie to że tu w szpitalu nie ma nawet automatu z czymś, nawet z gorącymi kubkami czy chińskimi zupkami. Dlaczego ? To jakieś wymogi sanitarne? To lepiej żeby mieć gości z zew
@oink_oink: Serio widzę debiutant :) Zagadaj z pigułami, zrobią ci te gorące kubki jak nie masz na sali czajnika, jak chcesz kawę też ci zrobią, tylko się spytaj. Oczywiście prowadzący ustala ci dietę, bo jak jakaś kontuzja fizyczna a nie wewnętrzna jak u mnie, to nie będzie problemu. A z wodą tak zawsze w szpitalach, naucz się się szybko umyć to co najbardziej trzeba xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: heheh, no to Cie zaskoczę. To też w takim razie wiele tlumaczy że to luksusowy szpital. Tutaj czajnik jest w sali, chyba każdy pokój ma swój czajnik. Ogólnie wszyscy mili oprócz mojej lekarz ;( nie wiem czemu ona taka niemiła, ale podejrzewam że do każdego taka. Wolałbym żeby każdy tu w szpitalu był super mily, bo nie ukrywam że to dość duży szok tutaj przebywać i bycie miłym pomaga jakoś
@oink_oink: Nie masz na co narzekać, masz luksus w takim szpitalu. A lekarze zawsze tacy są bo muszą uciszać roszczeniowych pacjentów. Ja kiedy poprosiłem o normalny obiad dzień po wycięciu wyrostka to lekarz na obchodzie mi powiedział "pan nie jest na koncercie życzeń tylko w szpitalu, dać mu kleik" xD