Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dac14: Przecież normalne że rabatów nie ma na stronie, tylko będą w przygotowanej ofercie. Chociaż też jestem ciekaw jaki %.
@kropla_bez_kitu_benc: Volvo forum. Ale ogółem nastawiaj się na to, że B5 benzyna w SUVie musi swoje wypić. Wnętrze w stylistyce zjadajacej te plastikowe, cygańskie mercedesy. SUVy AFAIK nie cierpiały zanadto na problemy z wibracjami przy legalnej prędkości autostradowej, przynajmniej FWD, ale warto na forum zerknąć. Android Automotive powoli dostaje funkcje,
@kropla_bez_kitu_benc: Mam B4 FWD, potwierdzam, lubi wypić, szczególnie w mieście, na trasie moim zdaniem jest bardzo dobrze. Regularne aktualizacje, ciągle jest poprawiana praca skrzyni i samego systemu Google. Polecam doposażyć w kamery 360, mają wysoką rozdzielczość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kropla_bez_kitu_benc: Niska prędkość maksymalna przy jakiej działa, nie radzi sobie dobrze jak linie mają dziwne kształty (zakręty drogi w mieście), jest wybredny co do jakości wymalowanych linii i jak je zgubi to gasi się bez notyfikacji dźwiękowej.
Silnik B5 AWD (2.0 benzyna, 250KM). Ma może ktoś tutaj doświadczenie z tym silnikiem i modelem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kropla_bez_kitu_benc: Bierz i się nie zastanawiaj ( ͡º ͜ʖ͡º) IMHO w podobnych pieniądzach ciężko obecenie znaleśc SUVa z lepszymi parametrami. Dawniej Forester XT był miodny, ale Japończykom coś odwaliło i zepsuli idealny samochód kastrując go z turbiny ( ͡° ʖ̯