Wpis z mikrobloga

No to ten, byłem u psychiatry, wypisane miałem objawy, doktor bardzo sympatyczny, młody, szczerze mówiąc czułem sie zrozumiany i troche jakby to powiedziec, jakbym z miłym mireczkiem z tagu #przegryw rozmawiał a nie jak za pierwszym razem. Opowiedziałem mu co się ze mną działo po SSRI i że słyszałem od innych o innym typie leków dobre opinie ale nie będę mu mówił co ma mi przypisywać. Na co on, no niech pan powie. No to powiedziałem, powiedział coś w stylu "a miałem panu to właśnie przypisać" no i przypisał mi SNRI, zobaczymy czy pomoże, L4 do końca stycznia(z możliwym przedłużeniem), trochę się zamotałem i dostałem od jutra bo chciał mi od dzisiaj dać, ale powiedziałem, że od jutra (bo pracuje do 18 a było już po, chociaż dzisiaj miałem akurat i tak urlop, no nic to). Typowo jak to ja, się sporo zestresowałem ale ta lista objawów mi super pomogła, i ogólna moja świadomość co mi dolega co skróciło z pewnością wizytę znacząco. Nawet mnie za to wypisanie objawów pochwalił. A i po tym jak mi dawkowanie podał to powiedziałem, że rano to ciężko będzie bo średnio zasypiam koło 4 to dostałem też trittico (o którym w sumie też dobre opinie słyszałem). To tyle, czuje sie przede wszystkim zrozumiany a to super ważne ()
#przegrywpo30tce #depresja

  • 9
dostałem też trittico (o którym w sumie też dobre opinie słyszałem)


@dizzy126: Też słyszałem dobre opinie, ale ja miałem po nim porażenie układu jelitowego. Sprawdź sobie w możliwych skutkach ubocznych.
Trititco zamiast uśpić mnie to uśpiło mi jelita.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dizzy126: też słyszałem wiele dobrego o trittico i dostałem na sen ale akurat na mnie okropnie działało. Pomogło na spanie ale nie mogłem się po tym obudzić o stałej godzinie (budziki nie działały przy tym leku) i na drugi dzień czułem się zawsze jak zombie. Mam nadzieję że tobie pomoże Mirku! Powodzenia!