Wpis z mikrobloga

Szok i niedowierzanie. xD Spadkowce już niedługo przeżyją przyspieszony kurs rzeczywistości, w którym dowiedzą się, że chłopsko-rozumowe pierdy o deweloperskich januszach, którzy nie potrafią liczyć, myśleć, ani kalkulować wrócą skąd wyszły. Do piwnicy, w której na jednym monitorze wyświetla się wypok, na drugim kod do klepania, a do drzwi puka mama z kisielem pytając "jak tam dziś mój mały inwestor?

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #deweloperka #kredythipoteczny
Pobierz pastaowujkufoliarzu - Szok i niedowierzanie. xD Spadkowce już niedługo przeżyją przys...
źródło: comment_1672162275G3q4im8AChBVMFaA6IYwhI.jpg
  • 6
@Energydrink: Nie nudzi, bo: 1. mam przekonanie, że mam rację i wyjdzie na moje ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2. to nie ja to zacząłem, tylko spadkowicze zmienili tematy nieruchomościowe w spam, więc robię reakcję na akcję 3. Trzy lata temu wykopki łykali te bzdury bez popitki, teraz większość widzi, że to spadkowicze pływali bez gaci. Więc edukacja ma sens i nie mam poczucia zmarnowanego czasu. ¯\_(ツ)_/¯
@pastaowujkufoliarzu: Chyba każdy średnio rozgarnięty człowiek wie że będzie rosło no z wyjątkiem lekkich korekt przez cykle koniunkturalne, No chyba że to Norylsk. To wtedy nie będzie rosło. Inflacja pcha wszystko do przodu... wypłaty, ceny... W 2002 moja mama zarabiała na targu 600zł na miesiąc a dziś w pierwszej lepszej firmie zarobi 2700. Jedyne odchylenie to jest to że teraz mamy inflację odjechaną, i ona wróci kiedyś do celu... pytanie kiedy