Aktywne Wpisy

divinemadrid +495

Jakiego systemu operacyjnego używasz i czemu
- Windows 45.5% (95)
- MacOS 13.4% (28)
- Linux 29.2% (61)
- *BSD 0.5% (1)
- Własnego 2.4% (5)
- Android 2.9% (6)
- iOS 1.4% (3)
- Kalkulator 4.8% (10)
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: comment_1672154010WO2HrMoXGFy4dhyIHHwxi9.jpg
PobierzA ten Wiech to nie jest ani dziennikarzem prawicowym ani lewicowym, tylko zwykłym lobbysta opłacanym przez m. in. Orlen.
Daj jakis artykuł czy cytat, do którego można się p-----------c, bo może po prostu nie
Jeżeli uważasz to za cechy bycia prawicowym dziennikarzem to życzę powodzenia. Polecam się zapoznać z tym z czego wziął się dychotomiczny podział na prawicę i lewicę i że realnie on już tak naprawdę nie występuje, poza marginalnymi
Wydajemy 2,7 mld rocznie na TVP. Nie wspominam o 13-,14-czy 15-kach. Za głosy wyborców płacimy dość sporo a atom w miejscu. Ostatnio meissnera słuchałem u jankego jak mówił o reaktorach spalających wypalone paliwo i koszcie technologii.
Czy my inwestujemy we właściwe rzeczy?