Wpis z mikrobloga

@Chekatomba: jaki prawicowy xd? Śmieszy mnie bardzo ten dychotomiczny podział na lewicę i prawicę rodem z XVIII wieku, obecnie masz jedynie dwie partie która że typowa lewica i prawica Razemkow i partie Korwin czy tam Wolność czy jak to się nazywa.

A ten Wiech to nie jest ani dziennikarzem prawicowym ani lewicowym, tylko zwykłym lobbysta opłacanym przez m. in. Orlen.
@niezdiagnozowany: Ciekawe co piszesz. Znam go z naśmiewania się z mrzonek o zielonej energii i zachodniego ignoranctwa. Nie wiem gdzie poparcie dla Orlen, ale nie śledzę go jakoś, przewija się w moich kręgach i zawsze mówi rzeczowo. Atom, atom, atom. Węgiel tak, ale na chwile, bo na dłuższa metę nie ma szans ekonomicznie i ekologicznie.

Daj jakis artykuł czy cytat, do którego można się #!$%@?, bo może po prostu nie słyszałem
@Chekatomba:

Ciekawe co piszesz. Znam go z naśmiewania się z mrzonek o zielonej energii i zachodniego ignoranctwa.


Jeżeli uważasz to za cechy bycia prawicowym dziennikarzem to życzę powodzenia. Polecam się zapoznać z tym z czego wziął się dychotomiczny podział na prawicę i lewicę i że realnie on już tak naprawdę nie występuje, poza marginalnymi przypadkami.

Nie wiem gdzie poparcie dla Orlen, ale nie śledzę go jakoś, przewija się w moich kręgach
@niezdiagnozowany: o kurczę, nie wiem gdzie zacząć.

Wydajemy 2,7 mld rocznie na TVP. Nie wspominam o 13-,14-czy 15-kach. Za głosy wyborców płacimy dość sporo a atom w miejscu. Ostatnio meissnera słuchałem u jankego jak mówił o reaktorach spalających wypalone paliwo i koszcie technologii.
Czy my inwestujemy we właściwe rzeczy?