Wpis z mikrobloga

Chciałbym tylko napisać, że bardzo mi się podoba kręcenie beki z tych mitycznych kursów tańca doradzanym co raz kolejnym przegrywom jako sposób na znalezienie kobiety, które ostatnie ma tu miejsce coraz częściej.

Dodałbym do tego te mityczne "koła zainteresowań" cokolwiek to #!$%@? jest xD i chodzenie do biblioteki.

Nie ma większego kołpu. Polecać przegrywom miejsca gdzie są albo same pary, albo zdesperowani faceci poszukujący kobiet.

Zawsze mnie to bawiło i często to wyśmiewałem. Cieszę się, że wykop dojrzewa i z rozumem obserwuje świat.

#przegryw #zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #tinder #wykop #heheszki #pdk
#blackpill #redpill
  • 24
  • Odpowiedz
@sikalafou: przecież to logiczne, że jak ja przyjdę jako przegryw do normików to dalej będę przegrywam, a oni będą się ze mnie śmiali, tak samo to działało jak zmieniałem szkoły, myślałem że przyjdę to innej szkoły, a tam dalej norniki zrobiły swoje grupki, a ja dalej sam siedziałem
  • Odpowiedz
Dodałbym do tego te mityczne "koła zainteresowań" cokolwiek to #!$%@? jest xD


@sikalafou: Wszystko z jakąś integracją. Jakieś fandomy, sporty, eventy etc.
W sumie dużo ludzi tak się poznaje. Nawet mam przykład z autopsji xD
  • Odpowiedz
@Viton99: Miałem na myśli coś większego. Masz jakieś eventy fantastyki, PGA i inne tego typu rzeczy. Ogólnie całkiem sporo singielek się spotyka na tego typu imprezach. No ale to jednak trzeba z domu wychodzić, więc nie dla wykopka to xd
  • Odpowiedz
Zawsze mnie to bawiło i często to wyśmiewałem. Cieszę się, że wykop dojrzewa i z rozumem obserwuje świat.


@sikalafou: Mnie cieszy że to co ja żeby zrozumieć musiałem studiować badnia i czytać wywiady z psychologami ewoloucyjnymi i seksuologami, to dziś byle gówniarz wchodzi na durny wykop, przegląda śmieszne tinderowe eksperymenty, posłucha kolegów i w sumie ma tę samą wiedzę.
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: Nie wiem gdzie Ty chodzisz, ale z tego co ja zauważyłem to jest zazwyczaj jedna dwie fajne dziewczyny oblegane przez samców, raz nawet jedna se założyła kaptur żeby przestali do niej zagadywać. Resta albo jest z chłopem, albo jest niespecjalnie atrakcyjna.
  • Odpowiedz
@k98osiem: gdzie ja napisałem, że lepiej siedzieć w domu i nic nie robić? Kompletnie nic nie zrozumiałeś. Oczywiście, że trzeba mieć swoje zainteresowania i pasje. My się tu śmiejemy z imbecyli, którzy decydują się na hobby x czy y tylko po to żeby poznać dziewczynę, bo tak im na wykopie doradzili, albo jakiś szarlatan od kursów uwodzenia. A potem masz sytuację gdzie na kursie tańca masz 1 kursantkę która chce się
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska IMO masz rację. Najważniejsze jest robienie tego co chcesz zrobić, tego co daje ci frajdę samo przez siebie.

Wysyłanie facetów na kursy tańca to kretynizm, nie każdy musi lubić i chcieć tańczyć, ale każdy może przełamywać lęki i robić rzeczy na które ma ochotę.
  • Odpowiedz
Chyba nie rozumiesz o czym tutaj mowa. Jak nie masz minimum wyglądu to nie poznajesz, bo nie są zainteresowane.


@Pharos: #!$%@? o szopenie. Na żywo to podbijasz i jakoś to leci. Zresztą łatwiej, bo nie musisz zagadywać wprost o kontakt, tylko jakoś naturalnie to wychodzi.
  • Odpowiedz