Wpis z mikrobloga

Widze dzisiaj w sklepie jak dziadek bierze bułki nie mając rękawiczki lub woreczka, ok czasami ludzie tak biorą ale już nie odkładają (oficjalnie xD)
Coś mnie jednak tchnęło żeby się dłużej przyjrzeć - i tak! kolejna bułka trafia z powrotem do pojemnika.

- i co ja teraz mam brać tę bułke jak pan sobie wcześniej w nosie dłubał?
- w dupie sobie dłubałem
- no właśnie!

i uciekł...

Ehh... stare dziady i baby najgorsze, ani kup po psach nie zbierają, pieczywo macają. Masz j----e 60 lat i nadal nie potrafisz się nauczyć zakładać woreczka na brudną łapę

#polska #heheszki #polakicebulaki
e.....p - Widze dzisiaj w sklepie jak dziadek bierze bułki nie mając rękawiczki lub w...

źródło: comment_1672139218qKCGRyKtk9DiGnkpMui3Nk.jpg

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przez masz j----e 60 lat i nadal nie potrafisz się nauczyć zakładać woreczka na brudną łapę


@elvp: Zdaza mi sie rano przed robota wbic do sklepu po sniadanie. Biore jedna lub 2 zapiekanki. Nie dotykajac innych. Zabilem kogos?

Zieloni tak sie sraja o plastik, papierowe torby zamiast zrywek (polecam w deszczu) zaka slomek itp. Ale foliowe rekawiczki to juz za kazdym razem...

NIE. Wystarczy po prostu wziac to co sie
  • Odpowiedz
@gorzki99: jeśli bierzesz jak leci to problemu nie ma, bo sobie pomacałeś swoje jedzenie, za które zapłacisz.

Za to są osoby, które muszą przepiertolić do góry nogami połowę półeczki z bułkami, ale nie założą w tym celu woreczka czy tam rękawiczki, tylko łapą w tym mieszają, po czym biorą jedną bułkę albo nic
  • Odpowiedz
jeśli bierzesz jak leci to problemu nie ma, bo sobie pomacałeś swoje jedzenie, za które zapłacisz.


@moll: No i o tym mowie. Najprostsze rozwiazanie.

Po uja mam przewracac wszystkie bulki? Widze je.
  • Odpowiedz
@elvp: Dlatego NIGDY nie kupuję pieczywa tam gdzIe ludzie mogą je obmacać i odłożyć. Warzywa, jarzyny, owoce możesz umyć, mięso poddać obróbce cieplnej - ale pieczywo w większości musisz jeść tak jak je kupiłeś - więc ryzykujesz, że faktycznie najpierw ktoś wsadził łapę do gaci a potem tą ręką macał bułki "czy swieze paaanie".
  • Odpowiedz
@moll: Ja nawet jak biorę i dotykam tylko swoje pieczywo to zakładam rękawiczki. Jest okres przeziębień gdzie ludzie kaszlą i kichają i nawet jeśli nie dotkną mojej bułki to obrzydza mnie fakt że łapą w którą kaszleli i smarkali będą kładli 2cm od bułki którą potem ja wezmę
  • Odpowiedz
@Atencjuszhehe: i to jest najlepsze podejście,bo wcześniej macasz klamki, rączki, które nie są dezynfekowane. A jakoś do pieczywa musisz się dostać przez przestrzeń publiczną
  • Odpowiedz