Wpis z mikrobloga

Widze dzisiaj w sklepie jak dziadek bierze bułki nie mając rękawiczki lub woreczka, ok czasami ludzie tak biorą ale już nie odkładają (oficjalnie xD)
Coś mnie jednak tchnęło żeby się dłużej przyjrzeć - i tak! kolejna bułka trafia z powrotem do pojemnika.

- i co ja teraz mam brać tę bułke jak pan sobie wcześniej w nosie dłubał?
- w dupie sobie dłubałem
- no właśnie!

i uciekł...

Ehh... stare dziady i baby najgorsze, ani kup po psach nie zbierają, pieczywo macają. Masz #!$%@? 60 lat i nadal nie potrafisz się nauczyć zakładać woreczka na brudną łapę

#polska #heheszki #polakicebulaki
Pobierz elvp - Widze dzisiaj w sklepie jak dziadek bierze bułki nie mając rękawiczki lub wore...
źródło: comment_1672139218qKCGRyKtk9DiGnkpMui3Nk.jpg
  • 181
Przez masz #!$%@? 60 lat i nadal nie potrafisz się nauczyć zakładać woreczka na brudną łapę


@elvp: Zdaza mi sie rano przed robota wbic do sklepu po sniadanie. Biore jedna lub 2 zapiekanki. Nie dotykajac innych. Zabilem kogos?

Zieloni tak sie sraja o plastik, papierowe torby zamiast zrywek (polecam w deszczu) zaka slomek itp. Ale foliowe rekawiczki to juz za kazdym razem...

NIE. Wystarczy po prostu wziac to co sie macalo
@gorzki99: jeśli bierzesz jak leci to problemu nie ma, bo sobie pomacałeś swoje jedzenie, za które zapłacisz.

Za to są osoby, które muszą przepiertolić do góry nogami połowę półeczki z bułkami, ale nie założą w tym celu woreczka czy tam rękawiczki, tylko łapą w tym mieszają, po czym biorą jedną bułkę albo nic