Wpis z mikrobloga

Widze dzisiaj w sklepie jak dziadek bierze bułki nie mając rękawiczki lub woreczka, ok czasami ludzie tak biorą ale już nie odkładają (oficjalnie xD)
Coś mnie jednak tchnęło żeby się dłużej przyjrzeć - i tak! kolejna bułka trafia z powrotem do pojemnika.

- i co ja teraz mam brać tę bułke jak pan sobie wcześniej w nosie dłubał?
- w dupie sobie dłubałem
- no właśnie!

i uciekł...

Ehh... stare dziady i baby najgorsze, ani kup po psach nie zbierają, pieczywo macają. Masz #!$%@? 60 lat i nadal nie potrafisz się nauczyć zakładać woreczka na brudną łapę

#polska #heheszki #polakicebulaki
Pobierz elvp - Widze dzisiaj w sklepie jak dziadek bierze bułki nie mając rękawiczki lub wore...
źródło: comment_1672139218qKCGRyKtk9DiGnkpMui3Nk.jpg
  • 181
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atencjuszhehe:

Ja nawet jak biorę i dotykam tylko swoje pieczywo to zakładam rękawiczki. Jest okres przeziębień gdzie ludzie kaszlą i kichają i nawet jeśli nie dotkną mojej bułki to obrzydza mnie fakt że łapą w którą kaszleli i smarkali będą kładli 2cm od bułki którą potem ja wezmę


I jak założenie rękawiczki ci w tym pomaga? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
Jaki piękny festiwal frustracji młodych, inteligentych, wykształconych i, oczywiście, otwartych i tolerancyjnych.
Dziady, baby, mochery, pisiory itp.
Rośnie nam elita, oj rośnie jak na drożdżach!
Żal....
Dlatego nie kupuje pieczywa luzem w lidlu/biedronkce/auchanie, bo nie chce jesc czyis smarkow

Do dzisiaj nie potrafie zrozumiec, dlaczego Lidl i inne sieci nie wprowadzą takich półek jak są w Hiszpanii itp, dzieki temu masz pewnosc, ze nikt nie macal pieczywa, ktore kupujesz. Zasada działania jest bardzo prosta, jest długa metalowa łopatka, która popychasz pieczywo do rynienki i ono spada do kieszonki z której pakujesz do torby.
Pobierz tofu2 - Dlatego nie kupuje pieczywa luzem w lidlu/biedronkce/auchanie, bo nie chce je...
źródło: comment_1672153823vHMTD89Q4X5CTr4CcuGnaB.jpg
@elvp wczoraj będąc na spacerze z moim futrzakiem widziałem młodą niewiastę, której pies się zesr.... i nie posprzątała.
To daje jakieś 100% wśród młodzieży.
I jestem przekonany, że po zwróceniu uwagi, z "uśmiechem" posprzatałby klocka, informując mnie co mogę seksualnie zrobić ze sobą
@elvp: Ja tam zawsze cisnę tych starych ludzi i potem uciekają przede mną po całym sklepie, a mówię do nich tak głośno aby wszyscy słyszeli. Ostatnio jakaś babeczka przy mnie upuściła bułkę na podłogę i odłożyła te brudna kajzerke do pojemnika. Jak jej zwróciłem uwagę to powiedziała ze ona tak ma ze nie pamieta co odkłada XD ludzie to syfiarze i świnie
@tofu2: Bo Polak jak nie pomaca to nie kupi
Wszyscy #!$%@? niewierni Tomasze muszą bułki macac

@elvp
Ja wchodzę, biorę bułki i wychodzę, wszystkie są #!$%@? takie same, jak trafie na starą (nigdy mi się nie zdarzyło) to idę robić aferę że mają stare pieczywo

Ale wy #!$%@? macajcie dalej, bułki, cebulę, rzodkiewki i cokolwiek chcecie jakby od tego zależało Wasze życie

Potem i tak przylazicie do domu, idziecie srac i