Wpis z mikrobloga

Ehh jakoś tak pusto mi teeaz mentalnie. Kolejne święta minęły. Ciekawe czy ostatnie. Niedługo najgorszy dzień w roku, sylwester. Boję się tego dnia. Za każdym razem wówczas mój umysł nachodzą przerażające myśli. Nie raz płakałem pijany na swoim tarasie patrząc na fajerwwrki, drąc się ile mogę, śmiejąc się jak cholerny joker. Rok temu zdemolowałem sobie mieszkanie pod wpływem ataku żalu i złości w sylwestra. Upiłem się też do nieprzytomności. W tym roku myślałem, by gdzieś pojechać, do jakiejś Warszawy, wziąć hotel z ładnym widokiem i popatrzeć na fajerwerki, przedtem bym sobie dobrze zjadł, popływał w basenie itd. Ale boję się, że samotny wyjazd byłby równie tragiczny w skutkach dla psychiki. Widząc innych, bawiących się. Więc zrezygnowałem z tego planu. To tak boli, tak bardzo boli. Trudno ten okrutny ból opisać słowami. Ale są to katorgi.
#przegryw #samotnosc
Pobierz Van-der-Ledre - Ehh jakoś tak pusto mi teeaz mentalnie. Kolejne święta minęły. Ciekaw...
źródło: comment_1672109404l9giVBBEBiEUcHUkm2mnGM.jpg
  • 57
@dizzy126: lvl35, ale ostatni raz cokolwiek z różową 8 lat temu. Ciągle się w kimś #!$%@?, ale potem przychodzi rozczarowanie. W tym roku chyba największe, bo strasznie mi zależało (zależy nadal). Świetna osoba, przy której w ogóle nie mam myśli depresyjnych, co jest rzeczą absolutnie wyjątkową. Nawet dałem teraz jej drobny upominek na święta, a ona w zamian tylko całusa w policzek i przytuliła dość długo ( ͡° ʖ̯
@Van-der-Ledre: No, bo samemu chyba bałbyś się zagadać. A tak, że płacisz komuś do rozmowy to przynajmniej sobie porozmawiasz.
No mi tam by lepiej było zapłacić komuś za bycię znajomym raz na jakiś czas. Żeby ktoś chciał z tobą rozmawaiać to musi coś dostać, albo widok twoich dobrych genów i jak się jest ładnym to ludzie lubią twoje towarzystwo. Albo musisz mieć wiedzę w jakimś temacie i ludzie mieli by o
@skud: Pokolenie roszczeniowych ludzi którym się nic nie chce i mają we wszystko #!$%@?. Podejście typu „bo ktoś ma lepiej niż ja” blokuje przed robieniem czegokolwiek pożytecznego dla siebie i świata.
@rafau16: to jest problem społeczny czyli problem nas wszystkich, zostawienie go samemu sobie spowoduje że ten skutki tego problemu dotkną wszystkich xD Generalnie też moje pokolenie jest odpowiedzialne za powstanie tego problemu u pokoleń młodszych, bo to my ich wychowaliśmy