Wpis z mikrobloga

#apustaja #pepe
Chop zrobił dobry uczynek! Chop był po jedzonko i jeszcze do żabki zaszet. No i jak był w żabce, to chciał kupić nowy napój elektryzujoncy typu Monster o smaku Lułis Hamilton bez cukru. Chop wzioł z półek kilka innych rzeczy, ale nie mógł znaleź tego drinka. No i idzie sobie szara myszka ekspedjencka i Chop się pyta czy jest ten nowy Lułis Hamilton, bo nie widać, a ona mówi, że sprawdzi na zapleczu. Okazało się, że jest i przyniosła, Chop się ucieszył. Chop kładzie resztę zakupów no i daje pinć dych, bo tylko gotuwkom można, no i ekspedjentka kładzie resztę. No i Chopu coś nie pasowało, Chop ledwo zdał mature z memematyki, ale tam było ewidentnie za dużo o 20 ziko! Chop mógł postąpić jak parszywa Ropucha, zabrać i być w pszud 20 ziko, ale postąpił jak dostojna Rzaba! Zawołał od razu, że jes za dużo wydane, myszka ekspedjentka była w szoku i podziękowała za uczciwość. Chop sam pracował kiedyś na kasie i był w takiej sytuacji, także wie, że można się machnonć czasem, i tak samo powiedział myszce ekspedjentce. Chop sam święty nie jest, ale bądźmy wszyscy dobrymi Rzapkami w tym nowym roku borzym.
obuniem - #apustaja #pepe
Chop zrobił dobry uczynek! Chop był po jedzonko i jeszcze ...

źródło: comment_1672077326Otze4SZkmgZBsegTTmBNnr.jpg

Pobierz
  • 27
@obuniem: kiedyś listonoszka przyniosła ojca emeryturę i po tym jak sama przeliczyła dała mi do sprawdzenia, ja mówię że się nie zgadza, trochę się zmieszała i zaczęła liczyć jeszcze raz....było 200 zł za dużo. Dziękowała mi kilka razy a później nawet sąsiadom o tym opowiadała.
@obuniem: ale taguj #przegryw żebym tego oglądać nie musiał. Nie mówię o zachowaniu, bo tak zrobił by każdy normalny człowiek, ale po tym jak się spuszczasz nad swoim dobrodziejstwem i po stylu pisania, widać że chop z piwnicy za często nie wychodzi