Wpis z mikrobloga

Wszyscy tylko o Viaplay. A mi się przypominały, czasy transmisji na TV4. Z Borowczykiem i Skubisiem na majku. Chociaż ten drugi to akurat nie ogarniał nic a nic.
A w studiu z Zientarem, chociaż pod koniec 2005 wpadł tam nawet świeżo upieczony mistrz FR3.5, wówczas jeszcze 2 ręczny Roba.

Dodatkowo jeszcze swój urok miała ta biało-czarna grafika od czasów i pozycji kierowców na torze, do której mam do dzisiaj sentyment. Prosta, przejrzysta, bez pierdół w stylu driver performance, wyliczane z dupy.


#f1
tumialemdaclogin - Wszyscy tylko o Viaplay. A mi się przypominały, czasy transmisji n...

źródło: comment_1672070108znYzB7wjqGkhMD3mfxK2bL.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@tumialemdaclogin: studia w publicznej tv... już nawet #!$%@? z urojeniami zientarakiego i konkursami na lapki. Nieźle to rozpropagowalo F1 w Polsce, oczywiscie wejście Kubicy do bolidu w 2006 to już wogole szał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tumialemdaclogin: A kto z szanownych pamięta i oglądał transmisje na platformie Cyfra+? Możliwość oglądania rywalizacji z wielu różnych kamer na różnych kanałach to była wg mnie na tamte czasy naprawdę gratka.
  • Odpowiedz
@poznaniak: Podobno Gerwazy był wtedy jednym z komentatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podajże w 99-02 były takie "kokosy".

W sumie żałuje, że nie urodziłem się wcześniej, bo walka MSC z Miką to jedna z najlepszych rywalizacji ever.
  • Odpowiedz