Wpis z mikrobloga

@Desmosedici: dziwnym trafem ten rok zawsze się kończy akurat w roku przed wyborami. Ostatnie 3 lata nic sie nie działo, teraz co chwile nowe drogi otwierają lojalnie. Ja wiem, ze samorządowe jeszcze rok, no ale przeginka, bo serio 3 ostatnie lata to kompletnie nic, a teraz pelno nowych otwarć. Nie mniej jednak nie narzekam, bo dzięki temu nowemu konkretnemu odcinkowi robią się możliwości na wiele nowych ciekawych tras, to taki łącznik
@Hipodups: U mnie w mieście miała być robiona główna arteria, przetarg wystawiany z 2-3 razy, ale brak wykonawcy, bo kwota przedstawiona przez urząd nijak ma się do rzeczywistości jaka obecnie panuje. Projekt miał być współfinansowany z jakiegoś projektu UE, który ma widełki czasowe na wykorzystanie. Ostatecznie pieniążki przeznaczono na inne mniejsze inwestycje, oraz takie które miały problem z domknięciem finansów. Zresztą to wszystko przetargi publiczne i jeśli komuś zależy to sobie
@chester: inne ubranie jest na spokojną jazdę w s1 czy w tlenie, a inne na interwały. Musisz sam znaleźć to idealne :) Tylko wiedz, ze nie ma jednego idealnego i w moim przypadku Na tors mam potowke, 3 termo, bluzę, kurtkę, wiatrówkę i kamizelkę którymi żągluję zaleznie od warunkow. To samo z rekawiczkami 4 pary + jedne wewnętrzne i jedne letnie. Ale za to nawet przy -15 mogę komfortowo jeździć i
@Hipodups: Niebywałe! Jeszce dwa tygodnie temu był mróz (średnio - 5 stopni) ze śniegiem skrzypiącym pod butami, a teraz na zdjęciu widać wręcz wiosenną aurę. 10 lat temu o tej porze roku po prostu wyśmiałbym swoje dzisiejsze wspomnienie mrozu sprzed 14 dni...
@Hipodups: Ja czekam na sylwestra i nowy rok żeby skoczyć na moto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ma być 13-16 stopni i w nocy ciepło to gumy powinny jako tako kleić ( ͡° ͜ʖ ͡°)