Wpis z mikrobloga

"Synowie Anarchii" nie oglądałem, inne pozycje dawajcie w komentarzu. Ale poważnie.

#seriale #kryminalne #netflix

Najlepszy serial kryminalny to:

  • Bad Blood 2.9% (2)
  • Breaking Bad 65.2% (45)
  • Narcos 24.6% (17)
  • El Chapo 7.2% (5)

Oddanych głosów: 69

  • 14
  • Odpowiedz
@Buko_von_Krossig: Hmm Breaking Bad dla mnie było genialne, ale tak powolna akcja mnie #!$%@?ła cały serial. Oglądałem przez 5 minut mimikę żony patrzącej jak koleś #!$%@? zupę.
  • Odpowiedz
@M_xxx: Takie Narcos i BB to tak rozne typy seriali ze trudno powiedziec ktory jest lepszy - Narcos to jazda bez trzymanki gdzie nie mozesz mrugnac bo sie zgubisz w wydarzeniach gdzie bb to slow burn ktory doceniasz jako calosc
  • Odpowiedz
@kocot: Końcówka zaczęła mnie nużyć i nie dooglądałem.
Natomiast serial ten wyróżnia się tym, że bandzior tam jest bandziorem, a nie tak jak gdzie indziej, że czołowy mafiozo to w sumie spoko koleś tylko czasem łobuz, żeby milej się oglądało i można było go bardziej polubić jeśli jest się wrażliwą kobitką.
"el chapo" oddaje klimat lepiej niż cokolwiek innego, gdzie mafiozo jest głównym bohaterem
Weź sobie porównaj chociażby do Polskiego
  • Odpowiedz
@kocot: Jeszcze po chwili zastanowienia, El Chapo jest genialnym ale to genialnym serialem.
Przykład, był moment że bandziory dopuszczają się błędu i zabijają jego dziecko. W efekcie czego jeden popełnia samobójstwo, inny idzie sam się oddać karze itd.
Chodzi o to że motyw w którym bandzior popełnia samobójstwo ze strachu lub w inny sposób robi sobie krzywdę był w bardzo wielu filmach, ale nigdy nigdzie mnie nie przekonał, zawsze to
  • Odpowiedz