Wpis z mikrobloga

@theyknow44: "po prostu idź do szkoły tańca może poznasz fajną dziewczynę", "po prostu idź do kościółka może poznasz fajną dziewczynę" - a później takie miejsca zamieniają się w festiwal parówek, bo zaczynają tam chodzić sami łysiejący goście, którzy słuchają się takich złotych rad xD A wszystkie kobiety nagle się ulotniły, bo nie chcą spędzać czasu wśród creepów
  • Odpowiedz
@theyknow44 szczerze to bardzo dobra rada, ale osoby z tagu ,,przegryw" podchodzą sceptycznie do wszystkiego co odbiega od ich strefy komfortu. Od siebie zalecam ograniczenie mediów społecznościowych i skupieniu się na rozwijaniu swoich umiejętności( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KrzysiekBee: słusznie prawisz. Nie rozumiem tej afery w związku ze szkołą tańca. Mi się wydaje że tym atencjuszom jest po prostu dobrze jak jest. Sama nauka tańca jest świetna rzeczą, bez nastawiania się na poznanie kogoś. Przegryw woli wegetować w piwnicy w zalesionych gaciach niż w jakikolwiek sposób przeżyć życie.
  • Odpowiedz
@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Czemu macie taki problem zrozumieć, że ktoś mógł faktycznie pójść i nic mu to nie dało? Mało tego, jak ktoś jest spierdoksem to raczej ma taką osobowość, że mu nie sprawia takiej przyjemności taniec. Chyba, że posiadanie odrębnych zainteresowań to też coś złego.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kamilo67: ja rozumiem doskonale że coś może nie wyjść lub się nie udać. Nie rozumiem dzisiejszego pęknięcia dupy na wykopie że to bez sensu. 99.97% nawet nie pomyśli by spróbować tylko od razu spisuje pomysł na straty. Hehe głupie normiki nie rozumiejo że się nie uda, i cyk koń zwalony można dalej robić eksperymenty społeczne na tinder.
  • Odpowiedz