Wpis z mikrobloga

@ChwilowaPomaranczka:

oprawa muzyczna.

oj tak byczku ja nawet sobie playlistę zrobiłem bo muzycznie to złoto jest, co do bugów nie ma się co oszukiwać nadal jakieś są tylko teraz nie utrudniają one gry. Mnie jazda autem jeszcze nie przypadła do gustu i przerzuciłem się na motocykl jak tylko mogłem.
@pablo397: Tak dla równowagi bym posprawdzał wg innych portali itp. Moim zdaniem dosyć miarodajna byłaby ankieta na jakimś reddicie w odpowiednim subreddicie.
@WaveCreator: No tak cyberpunk to takie nieoszlifowane srebro i to jeszcze za dość normalną cenę w dniu premiery i trzeba zjeby rzucać tak żeby suchej nitki nie pozostawić a jak activision czy inne #!$%@? ea raczy nas co roku gównem i brzydkim i śmierdzącym opakowaniu to ludzie rzucają się na to i już nawet nikt nic złego nie mówi tylko a nie mówiłem? xD
@Uuroboros: Różnica między activision, czy inne #!$%@? ea, a cdprojektred jest taka, że nikt nie wychwalał tych dwóch pierwszych jako mesjasza gamedev'u.

Jest różnica jak ktoś ci bez ceregieli zaserwuje gówno na talerzu, a jak ktoś będzie ci wmawiał, że dostaniesz deser, inni "klienci" będą się zarzekać, że dostaniesz najpyszniejszy tort, a nie gówno tak jak tamci inni dają, a i tak dostajesz gówno na talerzu, tylko z wisienką na czubku.