Wpis z mikrobloga

@Uuroboros: Nie pod względem jakości technicznej. To było naplucie graczom w twarz i nie wiem po kiego grzyba tego bronisz whataboutismem xD Nikt tak srogiej akcji na tym poziomie nie odwalił i CDP słusznie się oberwało.

każdy battlefield


#!$%@?. BF V jest spoko, ale BF2042 to faktycznie gówno
  • Odpowiedz
@Anthermil jako stary codowy OG powiem Ci tak:

- Bo2 lag compensation, przez co nie dało się grać przez pierwsze parę dni w multi, bo takie cuda sie działy, że Ty strzelasz do kogoś prosto w ciało, gość się odwraca, dwie kule z tej samej broni i giniesz.

- Infinite Wafare w pewnym momencie leciało po najbardziej hejtowany film na ytbie

Od modern warfare 2019 zaczynają się cyrki

- gra dosłownie niszczyła
  • Odpowiedz
@rosikk1: Nie przekonałeś mnie, większość rzeczy o których piszesz to jakieś drobiazgi albo subiektywna ocena jakości gry. CP na starych konsolach ps4/ps4 slim i xbox one/xbox one s był kompletnie niegrywalny przez stan techniczny tej gry. Ona w ogóle nie powinna wyjść w takim stanie na tych sprzętach. Nie wiem, czy chociaż teraz, po 2 latach, załatali ją na tyle, żeby dało się jako tako grać.
  • Odpowiedz
@Anthermil jakie subiektywne rzeczy? W grze nastawionej na multi, nie można kolesia zabić, I to jest subiektywna rzecz? Czy niszczenie ludziom konsol?

Przecież w multiplayer coda również często nie da się grac przez pierwsze dni po premierze, sytuacja jest taka jak z cyberem na past genach. Cody również nie powinny wychodzić w takim stanie.
  • Odpowiedz
W grze nastawionej na multi, nie można kolesia zabić, I to jest subiektywna rzecz


@rosikk1: Przez kilka dni xD To jest drobna rzecz, gdyby w cp były takie problemy przez tak krotki czas nikt by takiej afery nie robil

Jakieś źródło tej rewelacji o niszczeniu konsol? Przy sporej liczbie gier ps4 potrafiła mi wyć xD Pamiętam, że już przy takim U4 wiele osób o tym pisało lol
  • Odpowiedz