Wpis z mikrobloga

Co tu się dzisiaj #!$%@? na tagu od 6 rano.

"banderland", "ukraińskie śmiecie", "upadlina", "kiedy przeprosicie za Przewodow", "żebracy", "wszyscy znudzeni Ukrainą skończcie ten cyrk" itp. itd.
Pod żadnym znaleziskiem o UA nie ma dziś normalnej dyskusji tylko te wyrzygi.

Są dwie opcje:
Albo polskim mariuszom z UK pasjonatom komfederussi wóda weszła za mocno albo ruskie trollownie rzuciły wszystkie siły z okazji świąt.
Albo i jedno, i drugie.

#ukraina #rosja #wojna #polityka
  • 40
  • Odpowiedz
@jankes83: Tak, ale dziś jest podatny grunt na taki zalew spamu. Popatrzyłem na mirko i komentarze pod znaleziskami i zalew tego zaczął się ok 6 rano, do godz. 9 wyplusowana była już pro-rosyjska narracja.
Wątpię by Polacy w Boże Narodzenie o 6 rano odpalili się nagle w internecie z nienawiścią do UA.
  • Odpowiedz
@Stulejman_Wspanialy: a może po prostu Polakom dymanym przez rządy od kiedy sięgają pamięcią, we własnym kraju trochę "znudziła" się wojuszka bo na każdym kroku tylko ukraina odmieniana przez wszystkie przypadki? Ja też już mam wrażenie, że mieszkam w jakimś Ukropolu.
  • Odpowiedz
wykop tworzy fałszywe przeświadczenie że polacy kochają ukraińców tymczasem wystarczy wyjść do ludzi żeby się przekonać że sytuacja ma się zgoła inaczej xD

ale nawet zakładając, że nie wychodzimy poza obszar sieci - te flagi UPA powiewające w dużych ukraińskich miastach, schronach i gabinetach wysokich urzędników nie wywołują u was dysonansu poznawczego?
  • Odpowiedz
ale nawet zakładając, że nie wychodzimy poza obszar sieci - te flagi UPA powiewające w dużych ukraińskich miastach, schronach i gabinetach wysokich urzędników nie wywołują u was dysonansu poznawczego?


@kaczafi8: lepsze flagi UPA na Ukrainie niż mafia kremlowska otaczająca swoimi mackami całą Europę. Chwała bohaterom ukraińskim, którzy powstrzymują sowiecką zarazę.
  • Odpowiedz
@kaczafi8: Wrażenia mogą być różne. Ja mam wrażenie, że Ukraińcy w tej wojnie walczą też o naszą wolność. Niezależnie od tego, jak wyglądała historia naszych stosunków.
  • Odpowiedz
@Wroman: "walczą za naszą wolność" taaaa xD prychłem
fakt jest zbieżność interesów, ale pisać, że oni walczą za nas albo usprawiedliwiać ich upadlińskie ciągoty to już przesada
  • Odpowiedz