Wpis z mikrobloga

Kobieta krasnolud zabiją sobie kilku chłopów od tak z młota, bez problemu i żadnych ran, a nawet zadyszki... Tego się nie da oglądać.

Miasta i wsie są pokazane jak puste skanseny. Żadnego klimatu, żadnej ekscytacji oglądając ten chłam.
Ja nie wiem, czy oni tam nie mieli żadnej grupy testowej? Kogoś kto by im powiedział, że "sorryy to nudne i przerysowane".

Oczywiście każdy odcinek naszpikowany przekazem podprogowym o równości, kobietach, patriahacie i rasizmie.

Nie dotrwałam do 4 odcinka i nie polecam. #netflix #wiedzmin #rodowodkrwi #kino #film
Pobierz rzezbiarka - Kobieta krasnolud zabiją sobie kilku chłopów od tak z młota, bez problem...
źródło: comment_1671982052kyYuNaQmDvoRnqLRMmNYNX.jpg
  • 20
Kobieta krasnolud zabiją sobie kilku chłopów od tak z młota, bez problemu i żadnych ran, a nawet zadyszki...


@rzezbiarka: O ile brak ran to zwykły, tani plot armor, tak w kwestii kondycji krasnoludów i krasnoludzic to akurat brak zadyszki mógł być całkiem prawdopodobny. To jest bardzo, bardzo silna i wytrzymała rasa.

Krasnoludy, choć w razie potrzeby czy dla wygody potrafiły posłużyć się każdym wehikułem i każdym zwierzęciem wierzchowym, pociągowym czy jucznym,
zgodziłbym się jakby to były krasnoludy

a oni po prostu przebrali karłów XD jak w wyśmiewanym wiedźminie od TVP

tak jak widzisz i wierzysz, że krasnolud z LOTR może nie mieć zadyszki bo wygląda inaczej tak jednak tu widzisz karła i nic nie poradzisz


@harold97: No to to swoją drogą. Ale wolałam się już o zatrudnionych osobach niskorosłych nie wypowiadać... :P