Wpis z mikrobloga

Sam jestem magazynierem na 3 zmiany i nie rozumiem czemu pracowników handlu boli pracować w niedziele czy wigilie

Nikt nikogo przecież do tej pracy nie przymusza, jak człowiek się nie uczył tez moim zdaniem nie powinien narzekać ze musi zasuwać do pracy w niedziele skoro jak widać duża cześć społeczeństwa lubi robić zakupy w ten dzień ¯_(ツ)

Zamiast co zmienić w swoim życiu kursy itp to lepiej chwalić PiS za niehandlowe niedzielę, w dodatku przecież dużo ludzi woli pracowac w weekend żeby mieć w tygodniu wolne, a i studenci też przecież dorabiali w weekendy...

Ten post jest ogólnie niedziel a nie w sprawie świat ¯_(ツ)


#biedronka #lidl #praca #pracbaza #zakupy #pieniadze #takaprawda #januszebiznesu
  • 8
@Herato:

Zamiast co zmienić w swoim życiu kursy itp


Różni ludzie mają różne możliwości w życiu. Nie każdy będzie programistą, dla niektórych praca w sklepie to max i nie ma w tym nic złego. Świat też takich ludzi potrzebuje i powinni mieć zapewnione odpowiednie warunki pracy. Nie jestem zwolennikiem niehandlowych niedziel, ale rozumiem, że dla większości osób pracujących w marketach była to zmiana na lepsze.
@Patrycja89: Zmiana na lepsze dla pracowników ale na pewno nie dla klientów. Czemu dobro kilkuset tysięcy sprzedawców ma być ważniejsze niż dobro kilkudziesięciu milionów kupujących?
Zycie nie jest sprawiedliwe i nie da się go takim uczynić pakietem ustaw. Jeżeli dla kogoś praca na kasie to max możliwości to ma pecha i musi się dostosować :(
@Patrycja89: Każdy sobie jakoś by poradził bez handlowych niedziel, tylko mówię że wielu osobom byłoby wygodniej móc zrobić zakupy również w niedzielę. Ja sam nie mam z tym żadnego problemu, i jak dla mnie sklepy mogą być zamknięte cały weekend.
Zmiana na lepsze dla pracowników ale na pewno nie dla klientów


@girro13: to czemu ci klienci nie zmienia czegoś w swoim życiu, jakieś kursy itp. żeby mieć więcej czasu w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@girro13: To nie była zmiana na lepsze dla pracowników ponieważ teraz po prostu mają większe obłożenie w dni poprzedzające czas kiedy jest zamknięte co przykład się na to, że są więcej tyrają kiedy jest otwarte.