Wpis z mikrobloga

@Mjut93: Dzięki za rady, posprawdzam sobie te wapki. Właśnie tak mam nadzieję że wypalę max 0,2g w dzień. Myślę nawet żeby palić co drugi dzień żeby na dłużej było i żeby tolerka się nie robiła. Niestety ale z kasą słabo. Przykre że jakby głupie 2 rośliny można hodować to człowiek by miał z 200g co 3 miesiące własnego suszu, a tak to daje za to ciężkie pieniądze
@KoninaBeZiomeczka: No niestety tak jest, nie każdego na to stać. Ja już nie chce nawet liczyć ile na to wydaje. : D Wapując codziennie jedno nabicie nie powinnaś tak podnosić tolerancji. Wapowanie ma ten plus, że można wapować w pomieszczeniu, a na zewnątrz bez przypału jak kupi się wapek wyglądający jak efajka. Z tych tańszych to mogę polecić Fenix Titanium, ale tam jest słaba bateria(3-4 sesje jak dobrze pamiętam). Ale ma
@KoninaBeZiomeczka jako oszczędny użytkownik polecam wspomnianego fenixa. Łatwo się używa i jak nie przesmazysz (polecam raczej 180 stopni) to ze trzy razy na jednym nabiciu polecisz. Plus taki że masz kontrolę nad smażeniem a przy jakichś lufkch idzie przepalić i zmarnowac susz.
Co do suszu to trzeba testować mi po aurorze 20 robiły się jazdy nerwicowe, nawet po malutkich dawkach, po 22 było dużo lepiej. Jeszcze fajną opcją do testu jest 7/7