Wpis z mikrobloga

@KoninaBeZiomeczka: By otrzymać terapeutyczny efekt i poprawić sobie nastrój to musisz waporyzować. Bongiem się tylko #!$%@? jak świnia. To jezcze zależy co masz przepisane, jak Aurę to bongo może być zabójcze. :D
@KoninaBeZiomeczka: Ja ogólnie palę bardzo dużo od wielu lat i mam wysoką tolerancję. Mam dobry waporyzator, ale rzadko go używam(nie potrafię się nim napalić). Sam aktualnie palę aurorę 22 i jest to dosyć mocny shit bo i mnie rusza. Choć lubię mocne odmiany, tak z medycznych najlepiej podeszła mi sativa do palenia - Cannabis Sativa L., Red No 2. Teraz ciężko z dostępnością w Polsce z tą odmianą i wziąłem aurore
@KoninaBeZiomeczka: I tak zrób. Jeżeli nie jesteś heavy palaczem to najlepszym wyjściem będzie kupno waporyzatora. Musisz przygotować tak minimum ~300zł na dobrego wapka. Od siebie mogę polecić nieco droższego, ale wydajnego Arizera Solo 2 - takiego mam, jest petarda. Wtedy dyszka powinna wystarczyć Tobie lekko na cały miesiąc. Ja przez wieczne kręcenie dyszke mam na max 4 dni. Po wapku nie masz takiej '#!$%@?', jest przyjemniejszy high. Ja jednak wole być