Wpis z mikrobloga

@KoninaBeZiomeczka: By otrzymać terapeutyczny efekt i poprawić sobie nastrój to musisz waporyzować. Bongiem się tylko #!$%@? jak świnia. To jezcze zależy co masz przepisane, jak Aurę to bongo może być zabójcze. :D
@KoninaBeZiomeczka: Ja ogólnie palę bardzo dużo od wielu lat i mam wysoką tolerancję. Mam dobry waporyzator, ale rzadko go używam(nie potrafię się nim napalić). Sam aktualnie palę aurorę 22 i jest to dosyć mocny shit bo i mnie rusza. Choć lubię mocne odmiany, tak z medycznych najlepiej podeszła mi sativa do palenia - Cannabis Sativa L., Red No 2. Teraz ciężko z dostępnością w Polsce z tą odmianą i wziąłem aurore
@KoninaBeZiomeczka: I tak zrób. Jeżeli nie jesteś heavy palaczem to najlepszym wyjściem będzie kupno waporyzatora. Musisz przygotować tak minimum ~300zł na dobrego wapka. Od siebie mogę polecić nieco droższego, ale wydajnego Arizera Solo 2 - takiego mam, jest petarda. Wtedy dyszka powinna wystarczyć Tobie lekko na cały miesiąc. Ja przez wieczne kręcenie dyszke mam na max 4 dni. Po wapku nie masz takiej '#!$%@?', jest przyjemniejszy high. Ja jednak wole być
@Mjut93: Dzięki za rady, posprawdzam sobie te wapki. Właśnie tak mam nadzieję że wypalę max 0,2g w dzień. Myślę nawet żeby palić co drugi dzień żeby na dłużej było i żeby tolerka się nie robiła. Niestety ale z kasą słabo. Przykre że jakby głupie 2 rośliny można hodować to człowiek by miał z 200g co 3 miesiące własnego suszu, a tak to daje za to ciężkie pieniądze
@KoninaBeZiomeczka: No niestety tak jest, nie każdego na to stać. Ja już nie chce nawet liczyć ile na to wydaje. : D Wapując codziennie jedno nabicie nie powinnaś tak podnosić tolerancji. Wapowanie ma ten plus, że można wapować w pomieszczeniu, a na zewnątrz bez przypału jak kupi się wapek wyglądający jak efajka. Z tych tańszych to mogę polecić Fenix Titanium, ale tam jest słaba bateria(3-4 sesje jak dobrze pamiętam). Ale ma
@KoninaBeZiomeczka jako oszczędny użytkownik polecam wspomnianego fenixa. Łatwo się używa i jak nie przesmazysz (polecam raczej 180 stopni) to ze trzy razy na jednym nabiciu polecisz. Plus taki że masz kontrolę nad smażeniem a przy jakichś lufkch idzie przepalić i zmarnowac susz.
Co do suszu to trzeba testować mi po aurorze 20 robiły się jazdy nerwicowe, nawet po malutkich dawkach, po 22 było dużo lepiej. Jeszcze fajną opcją do testu jest 7/7
@KoninaBeZiomeczka z ulicy to #!$%@? wie co. Nie jestem zwolenniczką. Taniej niż medyczna ale w medycznej chociaż wiesz co masz. Kiedyś bym miała wyjebongo ale teraz bym takiej z ulicy nie ruszyła xd
@KoninaBeZiomeczka jak bardzo Ci zależy na optymalizacji kosztów to Fenix będzie git ale też pomiędzy aptekami te ceny są bardzo różne. Jak masz opcję więcej aptek to warto się zorientować w cenach. Inna sprawa że aurora jest chyba droższa, są te inne firmy i są chyba tańsze.
@iEarth: Właśnie jakoś mocno drożej w aptece nie jest bo miałam z ulicy po 50zł kiedys tam, a tutaj 60zł za czysty towar. No ale jeszcze dochodzą koszty recept, więc już drożej się robi :/ Z cenami to jeszcze poogarniam i posprawdzam, tak czy siak i tak jest drogo