Wpis z mikrobloga

@Mirkoncjusz: Ziom? W jakim to narzeczu, patolskim?

Moją poradę z postu poprzedniego stosuj codziennie w określonych w niej godzinach.
Nieważne o której ją przeczytałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkoncjusz: Kiedyś ludzie dodatki różne do wykopu robili i można było sobie je instalować z jakiejś podstrony wprost na Wykopie. Nie wiem czy to jeszcze żyje, ale może byś ktoś mógł napisać dodatek który ukrywa wszystkie posty dodane między 00 a 06 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@R187: @Mirkoncjusz: Obie strony są siebie warte. Nocna idzie spać, to przychodzi dzienna która wstawia do porzygu te same 'śmieszne' obrazki nawet sprzed tygodnia, jakieś denne baity lub kręci jakiś kwas byleby tylko dowalić jakiejś grupie społecznej/zawodowej. Oczywiście też bez tagów. Jak moderacja za dnia poprawi to odświeżasz i nagle masz pustki na stronie... To nie jest wina wykopu ani żadnego innego portalu, po prostu młode roczniki stworzyły taką kulturę
@CzeskaSauna: Ja tam wytrzymałem ledwo 2 tygodnie. Zero apki, zero czarnej, masa toksycznych mądrali którzy dostali tu bana, spamerzy-nabijacze rankingów pierdzielący głupoty dla samego pierdzielenia, kółeczka adoracyjne i ustawiane dyskusje przez 100 multikont 'statystów' którzy wypisują nieciekawe rzeczy na privie, jak nawet będziesz neutralny w jakimś temacie. Typowy wykop do potęgi 2. Tak samo w Polsce nie jest problem z polityką i funkcjonowaniem kraju, tylko z samymi ludźmi którzy to sobie