Wpis z mikrobloga

Jak tam podludzie ?
Pomimo wczesnej pory już doszło w waszych patologicznych domach do pierwszego tradycyjnego darcia mordy o byle gówno.
Cały rok czekam na tę magię świąt, u mnie za gówniaka co roku w ten magiczny dzień starzy darli japę, grożąc rozwodem i rzucając najbardziej wyszukane inwektywy na siebie a potem odreagowywali na mnie
Ach magia świąt

Ale oskarek wychowany w normalnym domu czy norman i tak powiedzą, że mieli gorzej bo mame nie kupiła im w 2004 roku tej gry co chcieli i to wywołało u nich traumę a ty po prostu nie myśl o tym jak było w każde świętaXD
#blackpill #rodzina #swieta #depresja #redpill
harold97 - Jak tam podludzie ?
Pomimo wczesnej pory już doszło w waszych patologiczn...

źródło: comment_1671875518X5qpavU2DC0qxigFMZ6LxZ.jpg

Pobierz
  • 18
@harold97:

źle mi się kojarzą i nie lubię tego dnia to na niego pluję i nienawidzę, to dla mnie dzień, żałoby


Jakbyś mi wyciągnął z głowy te słowa. Cóż za zaskoczenie - w domu święta obchodziliśmy podobnie do Twojej rodziny, czyli w nerwach i z kłótniami. Dzisiaj od rana chodzę zła, mimo że na wigilię nigdzie nie idę i mam spokój. Jakby jakieś flashbacki z dzieciństwa mnie gnębiły.
@harold97: Bo kiedyś byli czasy, że matka musiała #!$%@?ć w święta- i tak w ogóle co ludzie poiedzą? Mycie okien, domu - gówniarze za małe to nie pomogą, kupowanie prezentów chociaż forsy brak i gotowanie- pracy od #!$%@?, a mąż nierób i alkoholik jeszcze nerwy psuł.
Teraz jest większy komfort życia i nikt się zbytnio nie spina z gotowaniem 12 potraw, tylko gówniaki bardziej rozpieszczone jeżdżą po babciach i ciotkach po
@harold97: To realia patologicznych rodzin z lat 90 i początku 2000.
Zresztą jak jakaś różowa pisała wyżej- nawet teraz ma traumę w święta chociaż ich nie obchodzi- napięta atmosfera, niepotrzebne sprzątanie, gotowanie i wydawanie pieniędzy a brak dbania o klimat świąt- dużo osób przeżywa coś takiego.