Wpis z mikrobloga

Cześć. Co roku w Wigilię robię #chcepogadac dla każdego, kto ma potrzebę porozmawiać. W tym roku edycji nie będzie, dlatego zachęcam innych do kontynuowania akcji.

O co chodzi? Dużo osób jest samotnych w święta lub ich nie lubi/nie obchodzi. Nie dla każdego to szczęśliwy i rodzinny czas. Dlatego przez 3 dni moje PW było otwarte dla każdego - bez ograniczeń co do płci, wieku czy koloru nicka. W jednej edycji odezwało się do mnie ponad 50 osób!

TERAZ WY OTWÓRZCIE SWOJE PW I SERCA NA INNYCH ʕʔ

Pokażmy, że Wykopki to jednak dobre człowieki są.

1 edycja

2 edycja

3 edycja

——-

PS Jak ktoś chce pogadać akurat ze mną, to na wiadomości i komentarze odpowiadam. Po prostu w tym roku nie będę dostępna tu 24 h, więc nie będę odpisywać tak szybko, jak w poprzednich edycjach. :)

#oswiadczenie na #swieta #wigilia #rozowepaski #niebieskiepaski #prezent #mirabelkopomusz #samotnosc #bozenarodzenie #nielubieswiat
czar_Pekla - Cześć. Co roku w Wigilię robię #chcepogadac dla każdego, kto ma potrzebę...

źródło: comment_16718725931b2N99GhkLtVakJ0BsTNDl.jpg

Pobierz
  • 12
@czar_Pekla: a tak czysto teoretycznie rozmawiając w czym miałaby mi pomóc rozmowa (a zwłaszcza w formie pisania) z losową osobą w internecie co do której nawet nie mam pewności czy nie jest trollem i moje wiadomości nie zostałyby gdzieś upublicznione?
@Zawiedziony_2137: Zobacz sobie, jak często tag #chcepogadac jest używany. Może Ty nie widzisz w tym sensu, ale dla niektórych może to być nawet zwykle zapełnienie czasu, odskocznia czy chwilowe zapomnienie o samotności. Ot, człowiek, gdy pogada z drugim człowiekiem może poczuć się lepiej - o tym akurat szeroko mówi psychologia. Poświadcza to popularność aplikacji do czatowania na rynku, czy nawet Chat Roulette, gdzie łączysz się z przypadkowymi ludźmi. O dyskrecji nie