Wpis z mikrobloga

Cześć

Szukam osób chętnych do anonimowych wywiadów. Piszę pracę magisterską. Jednak trzeba spełniać kilka warunków.
Chodzi o relacje damsko-męskie, jednak nie mogę podać dokładnych założeń, bo to by zepsuło autentyczny efekt.

Ja jestem byłym incelem (tak, da się z tego wyjść).

Docelowo poszukuję inceli lub tzw. piwniczaków, którzy są pelnoletni, lecz ich relacje z kobietami są nikłe lub w ogóle nie istnieją (i nie istniały).

Chciałbym Was bliżej poznać.

Na wykopie jestem nowy i dopiero się tu odnajduję. Jeśli jest tu coś takiego jak „priv”. To możecie się przez to do mnie zgłaszać. Oczywiście zapewniam 200% anonimowości.

Rozważam też jakąś symboliczną rekompensatę dla osób, które się zgłoszą. Wy mi pomagacie pisać pracę magisterską, a ja w zamian mogę też się jakiś odwdzięczyć, ale to zależy od tego, ile zbiorę osób, bo póki co mam zaledwie 4 chętnych.

#przegryw #przegrywpl #przegrywpo30tce #anonimowemirkowyznania #psychologia #socjologia #studia #incel
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drift3r: A czy 32 letni prawiczek ( który paradoksalnie miał w życiu sporo koleżanek, ale tylko koleżanek) byłby dla Ciebie ciekawym obiektem badawczym????

Jak tak to mogę pomóc. Dla dobra nauki xD