Wpis z mikrobloga

Jacek Bąk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"To musi być ktoś, kto zna polską mentalność i wie o co chodzi w naszym kraju. Żaden trener za 10 milionów euro nie da nam gwarancji, że nagle zaczniemy zdobywać trofea."

"Tak. Chciałbym Polaka, który zna naszą mentalność i zawodników. Nikt nie będzie znał realiów lepiej niż polski trener."

Czym jest polska mentalność? Ja bym stwierdzil, że chodzi o czucie się gorszym od rywali, kompleksy, wieczna frustracja i zadowolenie z bylejakosci ( ͡° ͜ʖ ͡°) co widać po wpisach fanow Czeslawa, przedstawiciela POLSKIEJ M E N T A L N O S C I

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 21
@gejuszmapkt: p0lska myśl szkoleniowa razem z pzpn sprawiło, że jesteśmy dnem i wodorostami piłki nożnej w europie. P0lscy trenerzy to też powód dla którego np praktycznie żaden klub z polski nie jest w stanie czegokolwiek ugrać poza swoim podwórkiem. Nasza myśl szkoleniowa zatrzymała się w związku radzieckim i od tamtego czasu nic nie poszło do przodu. Jeszcze ta wzmianka o mentalności. No #!$%@? tak, dajcie kogoś z tagu #przegryw na trenera,
@gejuszmapkt: polska mentalność z małymi wyjątkami miała okazje się wykazać przez ostatnie 30 lat. Co osiągnęła:
- #!$%@? w kwalifikacjach
- #!$%@? w fazie grupowej
- lata 90 bez żadnego awansu
- pośmiewisko europy
- "jak można grać takie gówno mając takich graczy"
- zniszczenie najlepszego od lat pokolenia polskich piłkarzy
- najlepszy wynik z wyżej notowanym zespołem to towarzyski z Włochami w 2003

Z plusów
- całkiem udane euro w
Polska mentalność = dej dej forse bo mam chorą piłkę, chlanie wódy, lekki trening najlepiej na konsoli, dużo reklam, premie, no i oczywiście spotkanie z Wieniawa Wojewódzkim, brak wścibskich dziennikarzy oraz zakaz zbliżania się plebsu czytaj kibiców, i oczywiście urlop przed i po zgrupowaniu.