Wpis z mikrobloga

Denerwuje mnie ten głupi stereotyp odnośnie tego, że WSZYSTKIE kobiety niby wolą bad boyów.

Ja zawsze byłem dla dziewczyn miły, kulturalny i traktujący je z szacunkiem (co wcale nie równa się z tym, że byłem uległy czy nie miałem własnego zdania) i udawało mi się wchodzić w relacje.

Do bad boyów, przestępców i pospolitych patusów ciągnie wyłącznie kobiety z podobnej rangi marginesu społecznego, ale niektórzy faceci temu przeczą, bo to często dla nich dobra wymówka, dlaczego niby nie wychodzi im z kobietami.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #zwiazki
  • 15
@NielegalneKretowisko: Oj, już nie wymyślaj. Na wykopie setki razy czytałem o tym, jak to kobiety kochają patologie i kryminalistów, bo podnieca je agresja i męska siła.

Zresztą dominacja seksualna wcale nie musi być zbieżna z pozałóżkowym zachowaniem stereotypowych chadów których swoją drogą jest w społeczeństwie może z promil.
Denerwuje mnie ten głupi stereotyp odnośnie tego, że WSZYSTKIE kobiety niby wolą bad boyów.


@zymotic: To nie stereotyp tylko prawda.

Ja zawsze byłem dla dziewczyn miły, kulturalny i traktujący je z szacunkiem


@zymotic: A kto powiedział, że bycie bad boyem polega na traktowaniu kobiet bez szacunku? Jak zwykle zachodzi tu kompletne pomylenie pojęć.

Po pierwsze co to jest bad boy? Otóż jest to gość charakteryzujący się przede wszystkim odwagą, pewnością
@zymotic bad boy =/= patus kryminalista, tylko raczej zimny drań. Oczywiscie nie wszystkie, nie zawsze itd. ale można uznać że dla większości MLODYCH kobiet są to cechy porządane. Co innego po 30 kiedy wypada się ustatkować( ͡º ͜ʖ͡º)