Wpis z mikrobloga

Nadrabiam blisko 10cioletnie zaległości z gamingu. Zastanawiam się za co zabrać się na poważnie w święta.
Na tą chwilę mam rozgrzebanego #rdr2 ale to jest gra, przy której ciężko mi przysiąść na dłuższą chwilę.
Zbliżają się święta, więcej czasu i zastanawiam się na co się skusić
w posiadanych mam #bioshock infinite, serię #borderlands , #fallout4 , #gothic #kronikimyrtany , #mirrorsedge , #pillarsofeternity
Dodatkowo kusi mnie trochę #forzahorizon5 i #deathstranding w promocji na #steam
Co z tych gier polecicie casualowemu graczowi? A może jest coś innego w promocji na steamie, #gog lub #epicgames ?
Pobierz Edi93 - Nadrabiam blisko 10cioletnie zaległości z gamingu. Zastanawiam się za co zabr...
źródło: comment_16717374453x9TOsjcpA7thdqEyQKDV1.jpg

Jaka gra na święta?

  • Przysiąść poślady i dokończyć rdr2 39.3% (123)
  • Bioshock Infinite 5.8% (18)
  • Fallout 4 7.3% (23)
  • Kroniki Myrtany 23.0% (72)
  • Mirrors Edge 0.6% (2)
  • Pillars of Eternity 7.3% (23)
  • Forza Horizon 5 7.3% (23)
  • Death Stranding 6.4% (20)
  • Inne 2.9% (9)

Oddanych głosów: 313

  • 34
już trochę przeszedłem, a poprzez święta miałem raczej na myśli czas świąteczny (tj. od jutra do 8 stycznia)


@Edi93: Jeśli jesteś po Kubie to może się wyrobisz, ale warto dla samej końcówki i satysfakcji
@PuriPuriPrisna: a co mnie interesuje jakiś youtuber? Może zagralbys sam i wtedy ocenił?

Serio, RDR2 jest powolne i może być nudne ale tutaj nie chodzi o to żeby zabijać setki przeciwników oraz żeby co misje były wybuchy.
Jest to spaghetti western. Gra powolna, budująca klimat oraz relacje pomiędzy bohaterami. Trzeba się wczuć, jeżeli tego nie zauważyłeś to albo jeszcze jesteś za młody lub nie jest to gra dla ciebie i tyle.
@Edi93: nie kończ RDR2 bo kończy się jak każdy inny western. Ta gra tak do połowy jest najlepsza - wróć se do niej później ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od siebie polece Kroniki Myrtany, Bioshocka: Infinite polecam, ale bardziej odświeżyć od 0 bo tam jest sporo smaczków z B1 i B2 i szczególnie DLC ma tam wielkie znaczenie - a coś się mówi o kontynuacji serii więc na
Jest to spaghetti western. Gra powolna, budująca klimat oraz relacje pomiędzy bohaterami. Trzeba się wczuć, jeżeli tego nie zauważyłeś to albo jeszcze jesteś za młody lub nie jest to gra dla ciebie i tyle.


@ChojaK: najlepsze podsumowanie tej gry - obejrzałem chwile po tym Dobry, Zły i Brzydki i się zgodzę - gra ma klimat i fabułe spaghetti westernu - i super. Tam właśnie chodzi o to by sobie spokojnie podejść,
a co mnie interesuje jakiś youtuber? Może zagralbys sam i wtedy ocenił?


Grałem i przeszedłem całe. XD Łącznie ze zdobyciem Stroju Legendy Wschodu, więc pewnie więcej zrobiłem w tej grze niż ty.

Serio, RDR2 jest powolne i może być nudne ale tutaj nie chodzi o to żeby zabijać setki przeciwników oraz żeby co misje były wybuchy.


No i po tym właśnie widzę, jak grałeś. XD Włóczyłeś się pewnie po bezdrożach i se
Pobierz PuriPuriPrisna - > a co mnie interesuje jakiś youtuber? Może zagralbys sam i wtedy oc...
źródło: comment_1671794272KryxT0i0lN2s7FLfnLLpHp.jpg