Wpis z mikrobloga

@darek-jg: Kurier ma dopiero przyjechać spisać protokół, bo pomimo że paczka miała przyjechać na adres to zostawił ją w punkcie odbioru paczek, a gls mi przed chwilą odpisał, że przepraszają i że kurier będzie z protokołem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
i chyba im zapłacą odszkodowanie za uszkodzenie

@darek-jg: to chyba powinno być pogrubione. Nam jedna firma przejechała czymś dużym laptopa, że wygiął się w U, a następnie chcieli go dostarczyć klientowi. Co ciekawe uruchomił się jakimś cudem, ale walka o kasę trwała z pół roku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@darek-jg: No tu uważam duży błąd morele za brak jakiejkolwiek naklejki z napisaem ostrożnie, albo szkło bo obudowe mam szklaną

@mOzdzierz: myślisz, że ktoś na to zwraca uwagę? :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@darek-jg: No tu uważam duży błąd morele za brak jakiejkolwiek naklejki z napisaem ostrożnie, albo szkło bo obudowe mam szklaną

@mOzdzierz: my jakiś czas temu wysłaliśmy serwer klientowi. Pudło dojechało zmasakrowane, a sam serwer miał dwa spore wgłębienia od góry bo ktoś widłakiem w niego wjechał ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak, miał naklejkę że ostrożnie należy się z tym obchodzić xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Migfirefox: no wiadomo, ale powtórze się, to że ludzie tego nie czytają to jest wiadome, ale podkładka jest

@mOzdzierz: to nie jest żadna "podkładka". Kurier ma w dupie co jest w środku i jak to oznaczysz. Możesz sobie nawet papieża nakleić i nic to nie zmieni.
Od tego są odpowiednie opcje, za które się dodatkowo płaci + ubezpieczenie na pełną kwotę przesyłki
  • Odpowiedz
@mOzdzierz:
Zgłaszasz reklamację do sprzedawcy, dla przewoźnika nie jesteś stroną. Co do protokołu szkody, to zabronione jest uzależnienie jej rozpatrzenia od spisania protokołu skody (UOKiK uznaje takie żądanie za naruszenie praw konsumenckich).
  • Odpowiedz