Wpis z mikrobloga

@Ar_0: Doczytywanie tekstur na oczach gracza, jakieś drobne glicze zostały, w mieście w tłumie miałem spadki wydajności. Przeszedłem całe po patchu 1.61 i bardzo mi się podobało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ar_0: Obecnie jest całkiem ok, choć oczywiście zapowiadany przez tych oszustów z cd-projekt red Mesjasz Gejmingu to nie jest a po prostu zwykła gra. Pod względem optymalizacji na RTX 3060 12 GB i i5 12400f w 1080p jest na ultra + RT z DLSS 50 fps, jak się wyłączy DLSS to już tylko 30 fps.
@Ar_0: gra się już fajnie, drobne i raczej śmieszne bugi są na porządku dziennym ale nadal może się zdarzyć jakiś bug który spowoduje że misji nie dasz rady ukończyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ar_0: @Dwuteownik_ceownik: @ZlodziejBilonownic: przeszedłem grę trzy razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy pierwszym podejściu - praktycznie nie miałem żadnych błędów. Ot raz na jakiś czas jakiś pojazd/NPC się z dupy pojawiał/znikał, nic specjalnie przeszkadzającego w grze.
Miałem jeden błąd - za to bardzo denerwujący. Przestawało mi działać leczenie na przycisk. Save/Load rozwiązywał problem (no ale o tym, że mam babola dowiadywałem się w trakcie walki,
@MrGalosh: Przy moim pierwszym przejściu bugi były czysto symboliczne, za to teraz jestem/byłem one-shotowany na max levelu ( chyba, że zmienię poziom trudności, zapiszę, wczytam i na powrót zmienię poziom trudności ). A poza tym jakieś ( dosyć rzedko ) wizualne bugi - nie licząc tego wspomnianego powyżej.
@Ar_0: Obciętej zawartości i niedociągniętej fabuły napisanej na kolanie na ostatni gwizdek już ci nigdy nie naprawią. Poza tym, równie dobrze mogliby nic nie łatać bo inwestycja się zwróciła a to że gra wymaga masy pracy to już Badoski i spółka mają głęboko gdzieś. Wielki tytan polskiej gospodarki a działają jak rasowy Januszex. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ze względu na istniejące jeszcze bugi


@Ar_0: To i fakt, że ta gra to wydmuszka. Obiecali gruszki na wierzbie, a dostarczyli przeciętniaka, pseudorpg bez logiki i realnych wyborów. Core gry jest do napisania na nowo, ale nie ma komu, bo #!$%@? albo sami odeszli z januszowego-cranchuwexu ludzie, którzy zjedli zęby na silniku (tego samego co W3).

Jako kolejne potwierdzenie posłużyć może najnowszy patch "nExT gEnOwY" do wieśka i #!$%@? nim gry,
@Ar_0: w cholerę małych bugów ale tylko czasami psujących rozgrywkę (np. jak wywali cię do morza jak źle obliczy kolizję w pojeździe), policja prawie nie istnieje, npc w ponad 20 letnim gothic 1 to było mistrzostwo w porównaniu do cyberpunka gdzie chodzą bez celu (czasem przez ściany i zamknięte drzwi XD), siedzą przy budkach z jedzeniem i tyle. Poza tym gra się ok, za stówę możesz brać.
@Ar_0 nadal nie naprawili buga z misją gdzie trzeba znaleźć taksówki... Jak ostatni save jak to działało był daleko to tak naprawdę koniec marzeń o ukończeniu gry w 100 pro