Wpis z mikrobloga

@johnny_tsunami: ehh praca na 4 to jakaś kara boska która mnie kiedyś spotkała, nigdy w życiu nie chciałbym już tak pracować. W ogóle zaczynanie pracy w przedziałach 4-8 to chyba najgorsze co może być. Człowiek musi i tak wstać rano, wrócić późno o #!$%@? godzinie gdzie nic na mieście nie da się już załatwić (pracując np do tej 16) a wraca zmeczony i tak, i wczesnie musi iść spac.
Najlepszy wymiar
@murzynekkk: @odysjestem: @xTortox: @sikalafou: @YourMind: mieszane odczucia niby jedna zmiana i sama kwota na papierze lepsza, tu dobierają stanowiska do umiejętności/tego co sam zdzialaś (jak ktoś pyta ~to produkcja jednak trzeba coś wiedzieć i myśleć to nie produkcja na taśmie na jedno kopyto) ale raczej wybitny tam nie będę (chyba że wystarczy im ktoś co porobi tyle co ja) tutaj wchodzi też aspekt fizyczny bo jest co
Papiery UoP na samym starcie 3500brutto (coś niespotykanego na tutejszych wiejszczyznach) po 3-msc ma być więcej, ale to zależne ile tam będziesz wart, możliwość nadgodzin jak przyjdzie sezon od stycznia można tam ebać nawet do 19 jak jesteś chętny, robota 5 razy w tygodniu normalnie po 8h, jedna zmiana 7-15. Póki co jeden z lepszych januszexów jakie widziałem, możliwość krótkich wyjazdów delegacyjnych na 2-3 dni oczywiście lepiej płacone.. dosyć ciekawie, zostanę zobaczyć