Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie mogę z tego typa z ekipy szamanów od Głuchowskiego - trenerpio.

Typ #!$%@? wrzuca milion jakiś dziwnych postów o magicznych ćwiczeniach na wyciągach czy #!$%@? wie na czym, pod specjalnymi kątami 21,37”, z rozrysowanymi wektorami, siłami i wymyśla do tego jakieś teorie B I O M E C H A N I C Z N E XDD

+ wszystkie stare, sprawdzone ćwiczenia jak podciąganie, wyciskanie żołnierskie, przysiady itp. są kompletnie nieoptymalne i o wiele gorsze od tych na linkach ale oczywiście PAN MĄDRALIŃSKI od swoich hipertroficznych ćwiczeń wyglada jak totalna #!$%@?, która nigdy nic nie ćwiczyła XDDD

Typowy #!$%@? doktorek, jeszcze pewnie tu ma konto i komentuje posty

#mikrokoksy
Pobierz Bartekgkw - #!$%@? nie mogę z tego typa z ekipy szamanów od Głuchowskiego - trenerpio...
źródło: comment_1671653907F6QiuamHgXuhWEqKKyoG1H.jpg
  • 6
@Bartekgkw: argumentum and wyglądum XD #!$%@?ąc od zasadności stwierdziłem tego typa, nic mnie tak nie bawi jak półgłówki, co zbudowały trochę sylwetki ładując towar i uważają się dzięki temu za znawców tematu
@Bartekgkw: argumentum and wyglądum XD


@Kieres: No tak, brak osiągnięć i wyglądu/sylwetki wcale nie gryzie się z byciem mądralińskim i zgrywaniem doktorka ds. Hipertrofii XDDD w ogóle

półgłówki co zbudowały trochę sylwetki ładując towar i uważają się dzięki temu za znawców tematu


Na pewno ktoś kto coś zbudował, ma więcej do powiedzenia niż ktoś, kto nic nie zbudował
@Bartekgkw: prawda jest taka, że każda skrajność jest do dupy. Ciężkie wielostawy to wydajny sposób budowania siły i masy, da się tym zrobić solidna bazę. Nigdy nie będą w 100% optymalne bo wymuszają pracę w kilku stawach i zawsze coś limituje taki ruch (słabe ogniwa), ale to nie znaczy, ze są nieskuteczne. Po to są te mniejsze ćwiczenia np. na linkach, żeby braki wielostawów uzupełniać, takie podejście sprawdzało się zawsze, również