Wpis z mikrobloga

Tak tylko myśle głośno. Upadek wykopu to powoli fakt. Sprzedają się jakiemuś orlenowi a moje subiektywne odczucie w związku z tym to niesmak. Lekko mówiąc bo widać, ze białek nie ma żadnych wartości oprócz hajsu. Dał sobie napluć w twarz za kasę. A gdzie godność? Chyba ze boi się tych dotacji, które dostał albo się zaprzysiężył.
Czy nie ma na wykopie kogoś, kto ma chęć i wiedzę jak zbudować konkurencje? Myśle ze jakiś croudfunding mógłby się tu sprawdzić. Nie wiem jakie środki byłyby potrzebne, pewnie z milion ale monopol nie jest dobry #niewiemjaktootagowac #wykop #biznes
Jakby co to macie moje 5 dych :)
  • 2
@Artic: @Hellicon: Siłą wykopu nie jest technologia, funkcjonalności portalu czy inne bzdury. To społeczność ludzi, którzy tu siedzą, memują, srają wspólnie na orlen czy kręcą jakieś afery - ale mają jednak poczucie wspólnoty i chęć powrotu po nowy content. Nowy portal z wodotryskami jest skazany na porażkę jeśli nie ściągnie tej społeczności, a żeby ją ściągnąć to musiałby ich wyssać chyba wszystkich jednocześnie, co jest praktycznie niemożliwe. Nie wierzę w