Wpis z mikrobloga

Taka cudność powstała niedawno w naszym warsztacie! Mamy nadzieję, że przyszła Właścicielka będzie szczęśliwa ze swoim spersonalizowanym ekranem! Wierzymy, że z jego udziałem będą mieć miejsce niesamowite przygody! :D Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany posiadaniem (lub obdarowniem) kogoś tak unikalnym prezentem, to zapraszamy na naszą stronę!
-> https://rgfk.pl/k/98/ekrany-mistrza-gry

#rgfk
#gry #rpg #grybezpradu #mistrzgry #dnd #warhammer #ekran
RGFK_PL - Taka cudność powstała niedawno w naszym warsztacie! Mamy nadzieję, że przys...

źródło: comment_1671640490kEdOSXx6LIWpEjFjltCFjc.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rrobot: Widać, że mało czytasz współczesne podręczniki. Od jakiegoś czasu są bardzo politycznie poprawne.
Nie ma kogoś takiego jak mistrzyni gry

wygląda ładnie. Zróbcie jeszcze wersję mistrz grx i zdobędziecie pełen wachlarz mniejszości.


@rrobot: @Mecowaty chillout, na życzenie możemy zrobić personalizowaną z dowolnym napisem jakim chcesz c;

pod linkiem nie ma ekranu z miniaturki, zakopane za spam i celowy clickbait. Witaj #czarnolisto


@svsoqpcy: jest to personalizowana grafika autorstwa klienta ^^ na życzenie możemy zrobić Twoją dowolną grafikę
@RGFK_PL: wychowałem się w czasach, kiedy był szacunek do języka. Większość nazw pozycji, czy też zawodów była całkowicie bezpłciową, a płeć była dodawana przez "pan", bądź "pani". Na przykład "pani doktor", " pan kierowca" itp. Itd. Feminatywy są wymysłem krajów anglosaskich i są narzucane w możliwie najgłupszy sposób i tworzą potworki.
Zróbcie coś dobrego dla siebie i swojego kraju i uszanujcie polszczyznę.
@Mecowaty: wybacz, ale niezbyt rozumiem. Feminatywy w Polsce istnieją od co najmniej XIX wieku, a słowo "Mistrzyni" (co w tym projekcie było na specjalne życzenie klientki ^^) pojawia się w słowniku od lat 60 zeszłego wieku.

Też niezbyt rozumiem o co chodzi z krajami anglosaskimi, gdzie nazwy zawodów są bezosobowe. Co faktycznie jest lepsze i wygodniejsze.

Poza tym "mistrzyni" brzmi tak samo jak np. "nauczycielka", a nie tak źle "szpieżka" ;p
@Mecowaty: jakbys szanował język to byś wiedzial cos o jego historii. W jezyku polskim byli i jest wiele feminatywów, znacznie wiecej niz w anglosaskich krajach. Problem jest tylko taki, że kiedys nie bylo potrzeby tworzenia zenskich nazw dla stanowisk czy zawodow ktore kobiety obejmowaly bardzo rzadko, ale juz inne sa normalne jak pielęgniarka, przedszkolanka czy nauczycielka, podobnie mistrzyni. I dziwniej brzmi powiedzenie np pani plywak niz plywaczka.
@Mecowaty: firma pochwaliła się wyrobem robionym na zamówienie i znalazł się ktoś, kto zaczyna z tego powodu kręcić aferę. Ktoś zapłacił pieniądze za to, żeby był nadruk tego, czego sobie żąda, a producent uważał, że wyszło nawet spoko i warto się pochwalić. Gdzie tu problem?
Rozumiem, że jeśli jakiś Ford, Nissan czy inne Audi zrobiłoby malowanie samochodu na wyraźne żądanie klienta w tęczowe paski i ów producent by się pochwalił na
@Mecowaty: Świetne porównanie, wprost cudowne. Przecież "Mistrzyni gry" obraża innych tak samo jak "LGBT to choroba psychniczna". No co za różnica czy gdzieś będzie napis "Lubię kwiatki" czy "Zamordować wszystkich ".
@Panoramiks: tak, bardzo dobre porownanie. I wiesz to doskonale.
Skoro juz jestesmy przy subiektywnym ocenianiu tego co publikowane, to mam pelne orawo uwazac MOJA opinie za niezgodna z tym co ta firma przedstawila i mam prawo bojkotowac ich sklep w sposob jaki mi sie to podoba, a ani Tobie, ani sklepowi, ani komukolwiek innemu nic do tego.
Dziekuje, ze sie zgadzamy.