Wpis z mikrobloga

@Celinka95: A czy to jest jakaś tajemnica że przetarg trwa ileś czasu, to krasnoludki te dokumenty piszą i potem nagle dokumenty pojawiają się u włodarzy do podpisu czy może miejscy urzędnicy mają jednak coś do powiedzenia? O tym że TŁ trzeba remontować na cito albo że tramwaj na Wilanów miasto chce budować to nie są decyzje z wczoraj tylko tematy które zaczęła jeszcze HGW, więc chyba można było skoordynować te
  • Odpowiedz
@Podstarzaly_Mandalorianin: widac ze nie masz pojecia o tym jak wyglada zarzadzanie miastem. Most lazienkowski trwa juz ponad rok, kiedy w tym czasie odbyly sie wybory? Kontynuacja budowy metra trwa lata i blokowane sa kolejne ulice pod stacje, kiedy w tym roku mielismy wybory? Przeciez te inwestycje trwaja lata. Zapraszam na fora zrzeszajace ludzi zajmujacych i interesujacych sie rozwojem warszawy to przestaniesz pisac te glupoty.
  • Odpowiedz
@Czesterinho: Puławska na odcinku Wilanowska-Centrum = zator, bo na zbiegu Puławskiej i Spacerowej pozwężane. Spacerowa zwężona i właściwie wyłączona=potężne zatory w obie strony. Gagarina podobnie. Czerniakowska od TS do Gagarina - korek, kawałek luzu i znowu od Myśliwieckiej jeden ledwo pełznący zator, bo niedrożna TŁ. Każdy kto może ucieka w Al. Niepodległości i tam co mamy? No mamy znowu korek. Mokotów jest komunikacyjnie odcięty/sparaliżowany przez taką kumulację robót i nie
  • Odpowiedz
@Podstarzaly_Mandalorianin: stary, duzych inwestycji masz z 8 czy 10. Wiadomo ze beda sie rozkladaly na rozne lata. Trasa tramwajowa sie nie skonczt w roku wyborczym, czy to zonacza ze Trzaskowski ma w dupie wybory? Moze wymienisz pozostale ktore nie trafiaja akurat nie trafiaja w rok wyborczy? Czy popsuje ci to argumentacje i skupiamy sie tylko na tych ktore trafiaja? Wiadomo ze czyms trzeba sie pochwalic przed wyborami i na pewno
  • Odpowiedz
@Czesterinho: ja nie zaprzeczam że to są potrzebne inwestycje (o remoncie TŁ słyszę od dekady), z tym tramwajem to mam mieszane uczucia, raczej nie sądzę żeby ludzie z lemingradu porzucili swoje samochody na rzecz tego tramwaju. Natomiast paraliż jest faktem, codziennie jeżdżę tamtędy do biura, przerobiłem już chyba wszystkie możliwe warianty, łącznie z dojazdem 185 do metra CNK (°°
nie
  • Odpowiedz
Co do idei zapewnienia transportu zbiorkomem dla wilanowa nie mam watpliwosci. Mam watpliwosci czy tramwaj to dobry wybor. Wychodze z zalozenia ze lepiej poczekac i wydac wiecej ale zrobic raz a porzadnie i nie wiem czy metro nie byloby lepsze.

Remont wiaduktu byl nieunikniony w tym momencie po decyzjach/opiniach konstruktorow. Grozil zawaleniem i trzeba bylo to zrobic na cito.
  • Odpowiedz