Wpis z mikrobloga

XD Właśnie zostało mi zablokowane konto na Twitterze właściwie bez powodu. Odblokowanie jest oczywiście popsute. W ostatnim czasie kilka kont relacjonujących wojnę na Ukrainie zostało zablokowanych w podobny sposób. Nie, żebym coś sugerował, ale te myśli przeróżne same przychodzą mi na myśl xD

Dam znać na hejto co dalej. Może dotrze ta informacja do ludzi obserwujących mnie na twitterze

#aryoconcent #ukraina
Aryo - XD Właśnie zostało mi zablokowane konto na Twitterze właściwie bez powodu. Odb...

źródło: comment_1671619494DG8GTQJkyRxY94bzujC1Qq.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aryo: Ale tak serio to już zaczyna przestać być śmieszne. Miał być "ptaszek wypuszczony z klatki", a tymczasem proukraińskie konta mają cały czas pod górę odkąd Musk przejął twittera.

Ja się zastanawiam jak daleko to jeszcze zajdzie? Pan Elon będzie blokował kogo chce i nikt z tym nic nie zrobi?
  • Odpowiedz
@Aryo: mi zablokowano konto na twiterze, jak na wpis tej ruSSkiej k---y Zacharovej o faszystach na Ukrainie odpisałem że sami są faszystami. To jest chore.
  • Odpowiedz
@szaman_aman: @Aryo: to nie musk pisalem już o tym z rok temu jak nie lepiej, chciałem założyć konto deweloperskie i mój numer nie przechodził, twitter ma skopana walidacje niektórych polskich numerów oczywiście pomoc techniczna nie istnieje w tym kur***dolku bo wszystkie posady były obsadzone dla lewackiej cenzury
  • Odpowiedz
@malinq: tak jak pisalem w innym komentarzu mialem to dawno temu, walidacja numerow u nich nie dziala poprawnie dla niektorych numerów, wstawilem numer kogos innego i przeszlo opcje są dwie albo maja durna walidacje zakresów numerów po sieciach, albo maja czarną liste na bazie np tego co wycieklo kiedys w necie bo obawiaja sie botów
  • Odpowiedz
@malinq: albo nawet miales to konto zarejestrowane na ten numer ale ze bylo bardzo dlugo to przy migracji cos skopali ja mam konto od 2012 roku i przez to taki problem
  • Odpowiedz
@Aryo: Musk to jest rasowa zachodnio europejska onucla. Chłopiec z autyzmem jechał do Chin prowadzić dyskusje o ai licząc na dialog i otwartość xD

Na bank przykleili do niego kilku oficerów lu. Oficerek wywiadu, i teraz naiwniak robi sobie fotki z rosjanami.
  • Odpowiedz