Wpis z mikrobloga

Jak mam być szczery to ta aktualizacja to takie 2/10, pojazdy ładne, ale na dłuższą metę jakoś tak nie wiem za 2 dni już się wszyscy oswoją z f16 i migiem 29, topkowe air rb dalej będzie rakowiskiem z 3 min czasem życia. Tych pojazdów naziemnych to jak na lekarstwo, te nowe znaczniki trafień niepotrzebnie udziwnione, lepiej by było gdyby wyeliminowali to że się wyświetlają jak nasi do nas walą.

Według mnie na tym etapie to chociażby powietrzne realistyki bardziej krzyczą o zmianę mechaniki trybu bo tymi nowymi pojazdami to nawet nie można się nacieszyć, może trzeba dodać wielokrotne spawny i wywalić znaczniki wrogów od 9.0 w górę.
#warthunder
  • 6
@MatPL1122: Ludzie chcieli nieskończoną konfrontację na RB to #!$%@? nie, to teraz kupujesz premkę za 70 dolców żeby siedzieć 2 min w kolejce i zagrać 3 min bitwę w której za #!$%@? nie wiesz co się w koło dzieje bo lata 50 rakiet i nagle 3/4 ginie przy pierwszym kontakcie... Trzeba być #!$%@? jeszcze większą małpą żeby brać od tych świrów jakieś preordery ... ślimaki to ruska swołocz i nie ma
@MatPL1122: mi sie nie podoba ze dodali kolejne gowno na 10.0 co ma all aspect rakiety bo 9.0 - 10.0 sie robi troche w #!$%@? niegrywalne jak normalne samoloty maja aim9b i flary a premki i attackery aim9l XD. Reszta nowych premek na 7 erze w 10.7-11.3 mnie nie obchodzi w sumie. Fajnie chociaz ze niemcy nowego geparda dostaly