Wpis z mikrobloga

co to sie wydarzyło, że tak elektronika zdrożała? taki #oneplus nord 2t w polowie listopada chodzil co chwile po 1,5-1,6k a teraz wszędzie 2k.

Jaki telefon warto kupić do okolo 1,5k? obecnie mam #realme 6 z którego jestem bardzo zadowolony. Najlepiej coś z Media expert/ media markt/ euro

#smartfon #telefony
  • 5
@m76859: to jest dramat. ja rok temu na black fradjej kupilem w xkom realme gt master editon za 1300 zl (wersja 8gb) i pamietam, że się jeszcze wtedy wahałem, czy nie poczekać, bo pozniej moze bedzie taniej. z trzy miechy temu ten telefon ksztowal 1700 zł xdddd teraz widze 1500. w ogóle nowe wersje telefonow nie roznia sie zbytnio niczym od swoich poprzedników sprzed roku a krzyczą za nie miliony monet.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m76859: Na polskim Amazonie 5 dni temu byl za 1619 zł. Śledź Peppers. Z Francji nord 2 bez foli na ekranie i ładowarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) za 1 k PLN.
@asffaf nie chce używanego telefonu z Amazonu. Szukam czegoś z elektromarketow żeby wziąć na raty. Bardziej mi się opłaca kupić na 20rat 0% i nadplacic tą kasą kredyt hipoteczny i tym sposobem mi wyjdzie telefon za 2/3 ceny bo co miesiąc na ratę mniej pójdzie.