Wpis z mikrobloga

Mój znajomy z pracy w rozmowie śmiał się, że "wszystkich gwałcicieli nie powsadzasz do więzienia". Zmienia kobiety jak rękawiczki, chwali się, że "tak manipuluje je, że to one czują się winne rozpadowi związku". Mimo to, jego klientki nie mogą wytrzymać z ekscytacji jak go dostają, bo ma świetną mordę. Dla porównania ja. Kobiety traktują mnie jak śmiecia, bo jestem dla nich miły, ale nie mam dobrej mordy. Nie mówię, że jestem superkandydatem na partnera, ale nigdy bym nie doknął kobiety wbrew jej woli. Nawet podczas seksu gdyby sama chciała by ją uderzyć, bo to ją kręci to i tak nie mógłbym. No, ale ja jestem strasznym antyfeministą, a to jest przecież gorsze od bycia psychopatą-potencjalnym gwałcicielem.

Rzygać mi się chce już od wartości jakie mają P0lki. Kontakty z nimi skutkują tylko depresją, niską samooceną i chorobami psychicznymi. A to one przecież kładą tyle tapety na twarz, bo nie mogą spojrzeć na siebie w lustrze. To o nich obcokrajowcy mówią, że się tak puszczają. I w ogóle nie wstydzą się opinii jaką mają na świecie. To one inicjują rozwody w większości. Nie znam wszystkich kobiet w tym kraju, ale ja nie mam czasu na szukanie igły w stogu siana. Pałka się przegięła. Mam na to wywalone. Nie będę się obwniał wiecznie, bo kobiety tu są toksyczne. Nie zamierzam wchodzić w jakiekolwiek rozmowy z kobietami a co dopiero szukać tu partnerki. Tylko: dzień dobry i do widzenia. Rozmawiałem z kobietami z Zachodu i to jest inna rozmowa, nie ma co porównywać. Tam też jest źle, ale coś się zaczyna dziać, bo kobiety mają dość upodobniania się do mężczyzn. Jak ogarnę jakieś pieniądzę to wyjeżdzam.
#rozowepaski #przegryw #blackpill #p0lka
  • 8